iki ihanet birden

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve M3rii tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : M3rii
  1. M3rii

M3rii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim bi sorunum var , bu sorunumu annemle paylastim .. ama onun soyledikleri fazla isime gelmiyor .. Oda sagolsun bana bu siteyi tavsiye etti .. hikayemi anlatim Sizin bana ne tavsiye edeceginiizi merakla bekliyorum ..
    Ben 17 yasinda bir kizim , tam iki sene oncesi okuldan arkadasim sayesinde bir cocukla msnde tanistim .. Turkiyeden hemseriyiz ve burda ayni seyirde oturuyoruz .. sikca karsilasiyoruz yani , çok iyi anlasiyoruz , zamanla kanka olduk , benden bir yas buyuk , saatlerce konusuruz her konuda .. bana karsi bos oldugunu sanmiyordum , ve bende ona fena halde asik oldum . geçen sene en yakin kiz arkadasimla tanistirdim .. ( tanistirmaz olaydim )
    sonradan fark ettimki fazla samimi olmaya baslamislar , kiz tabi benim cocuga olan duygularimi biliyordu , cocuk ta biliyordu onu sevdigimi ama hep arkadasca goruyorum seni derdi .. neyse Kiza onunla birdaha konusmamasini soyledim yemin etti bana ( yalandan yemin ) iki uç ay sonra benim hic birseyden haberim olmadan o cocukla arkadasimin üç haftadir çiktigini ogrendim o an perisan oldum ikiside benden bunu saklamislar ve duymamam icin ortak arkadaslarimizi tembellemisler , o kizla kavga ettim ve artik konusmuyoruz , ama hoslandigim cocuk beni surekli hala ariyor konusuyor ve benim eski kiz arkadasimi kotuluyor bana onunla hala beraber oldugu halde .. ondan gizli sakli benimle konusuyor ve gorusuyor .. beni hala umitlendiriyor diye biliriz , ama ilk basta ciktiklarini duydugumda sordum cocuga dogrumu bunlar diye .. oda bana ilk goruste o kiza asik oldum ve seni hep en iyi arkadasim kankam gibi gordum dedii ..
    Annemde o cocugun havalanmasini istemediginden daha cok genc oldugumu daha onume cok insanlar cikacigini soyluyor ve onu unutmami oneriyor ama ben onu unutmakta cok zorluk cekiyorum cunku hala surekli konusuyoruz onun ona duygularini bilerek ... ve dusunuyorum eninde sonunda o sahiz benim olacak :)) :lepi::roflol:

2. 22 Mart 2009
  3. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Annen doğru söylüyor, kimler çıkar daha karşına
    Sen bir mucize olmasını bekliyorsun
    O çocuğun bunca zaman sonra senden hoşlanmasını bekliyorsun
    Olmayınca olmuyor neden zorluyorsun
    Bunu kendine nasıl yediriyorsun
    O senin kız arkadaşını seçmiş daha ne olsun
    Vazgecmen için ne olması lazım acaba
    Bence yanlış yoldasın canım bir an önce aklını başına al

4. 22 Mart 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    İyi güzel de diyelim ki bu çocuk eninde sonunda senin oldu...
    Sana ne hayrı olur ki bu saatten sonra?:nazar:

6. 22 Mart 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    o çocukla diyoloğu kes bence...
    görüştükçe daha fazla üzüleceksin. o seçimini kız arkadaşından yana kullanmış.

8. 22 Mart 2009
  9. EU3

EU3 Guest

yanlış yoldan gıdıyosun canım...baskasını sana anlatan senıde baskasına anlatır...benbce baska bıseylere odaklan

10. 22 Mart 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım annen çok doğru söylüyor.yaşın çok genç daha neler çıkacak karşına.hayatın sana getirdiklerini görünce unutmanın bu kadar da zor olmadığını anlıyacaksın.gerçekten kolay unutabilirsin.bir daha görüşmemeni tavsiye ederim ikisiyle de. :)

12. 22 Mart 2009
  13. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu saatten sonra senin olsa bile yaşananları sineye çekip mutlu olabilicek misin??

14. 22 Mart 2009
  15. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    $imdiye kadar seni kanka olarak gormus bundan sonra a$ik olabilir mi hem hadi oldu diyelim
    sen boyle bi adami kabullenebilir misin? Kiz arkadasinla iliskiye baslarken senden gizlemis, simdide kiz arkadasindan gizli sana i$ik yakmaya cali$iyor valla bu cocuktan $imdilik bi nane olmaz ilerisini bilemem ama sende bo$una heveslenme, bo$verin hayatin tadini cikarin yahu henuz cok gencsiniz kafanizi boyle $eylerle yormayin...:lepi:

16. 22 Mart 2009
  17. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    çocuk iptal hasyat devam de canım geç
    ondan hayır olmaz
    uyanığa bak hem sevgilin olsun hem de her ihtimale karşılık kendini seven birini yedekte bulundur..
    biliyor senin sevgilisin arayıp dediklerini anlatamamaycağını yazıyor buyona sana masalları......
    onun derdi başka canım........

18. 22 Mart 2009
  19. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Annenin söylediği doğru.Daha çok gençsin.Önünde uzun yıllar var daha..............................