iki kaşımın yapısı birbirinden farklı, yardım!

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve Astronomer tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Astronomer
  1. Astronomer

Astronomer fragile cosmos Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar,
    benim başıma yıllardır bela bir problemim var.. benim iki kaşımın yapısı birbirinden baya bi farklı.. yani birindeki tüylerin uzanış yönü,çıktığı yerler ve sıklığı, diğerinden farkedilir şekilde farklı. o yüzden iki kaşıma aynı şekli hiç veremiyorum, aldıkça komik oluyor. bırakıyorum, almıyorum, ama uzamıyorlar..şekilleri de ilk günkü gibi olmuyor.. ama zaten biri sanırım seyrek doğuştan diğeri biraz daha gür.. senağlama yani napayım nolur bana bi akıl verin..çıkmayanları nasıl çıkartırım ya da daha önceden kaş çıkmamış bi bölgede kaş çıkmaz mı bitkisel kürlerle? ne deneyeyim?

2. 10 Ekim 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    hiç bir zaman iki kaş aynı olmaz kimsenin derler canım benimde farklı düzgün aldıracağın bir yer bul şekil verir onlar ....uzat ve şekil verin de ... hatta kaşların biri dişi biri erkek olur derler sıkma canını.....kaş kalemleri var hem kalemde kullanabilirsin...

4. 10 Ekim 2010
  5. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kendin alma bi güzellik salonunda aldır, onlar ikisinin şekline göre bi stil seçiyolar, ikisini de aynı yapıyolar... mesela benim sol kaşımda kıl çıkmayan yerler var ama sağda yok, ona göre alıyo kuaförüm, ikisi de aynı oluyo, hiç olmazsa kaş için kalemler ondan alıp kendin tamamla:KK66:

6. 10 Ekim 2010
  7. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    kaş kalemi kullan derim
    ben ne yaptıysam sol kaşımı adam edemedim
    inatla boş kalan bi yer var
    pes ettim kalemle dolduruyorum

8. 10 Ekim 2010
  9. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    acaba sorun hep sol kaşta mı oluyo yaa, aynen ben de ne yaptıysam dolmayan yerleri varbilmiyorumkismile

10. 10 Ekim 2010
  11. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213

evet olabilir bak
    sağ kaşıma hastayım ama sol kaş bi cinskaydirigubbakcemile3

12. 20 Ekim 2010
  13. Astronomer

Astronomer fragile cosmos Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar bunları evde eşit gürlüğe getirmenin bi yolu yok mu, kaş kalemi kullanmaya çalıştım inanılmaz yapay gösterdi..kuaförde de incecik yapmaları gerekecek kaş çıkmayan yeri atlamak için,halbuki benim yüzüme ip gibi kaş berbat duruyo..böyle badenm şekilli yukarı doğru çekik kaşlar yakışıo malesef..kaşlarımdan biri öyle şekil alırken diğeri kavisli oluyo mafoldumbenböyle fırça fırça olsaydı keşke kaşlarım ayy ne güzel olurdu...bilmiyorumkismile