İki kızı olanlar....

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Liza. tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Liza.
  1. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sizin kocanız da 3. çocuğu istiyor mu?
    biz eşimle bu konuda anlaşamıyoruz. ben istemiyorum
    zaten eşim de ille erkek olsun diye istemiyor ama
    gene de millette öyle bir beklenti oluyor
    ne erkek ne kız ben istemiyorum anasını satiym

bu durumda olanlar var mı? bana yazınhihoyyyt

2. 14 Aralık 2009
  3. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yanlış yerde açtım sanırım.hamile topiğiymiş.
    ben hamile değilim küçük kızım üç yaşında.

4. 14 Aralık 2009
  5. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben 22. haftamdayım kızım olucak allah nasip ederse 2. de kız olursa tabiki 3. de oğlan isteriz ama tabiki kader orası bilinmez.. şimdi istemiyorum falan dersinde canım ama ilerde oğlan çocuklarını görünce keşke dersin emin ol yinede karar senin..

6. 14 Aralık 2009
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Kızım 2 yaşını bitirdi eşim gözümün içine bakıyor 2. bebek için ama ben kararsızım...

Öncelikle sağlıklı ve hayırlı olsun ama bir de oğlumuz olsun diyor ve çok istiyor...

Kız olursa da üzülmez biliyorum ama yine de içinde kalır diye düşünüyorum... Bu durumda 3. yü istermi onu şimdiden kestiremiyorum....

Allah herkes için önce hayırlısını sonrada gönlüne göre olanını versin...

8. 14 Aralık 2009
  9. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne biliyim canım valla hiç te oğlan çocuklarını sevmiyorum. büyüyünce de iyice uzaklaşıyorlar aileden zaten.küçükken de çok yaramazlar.kafamçokkarıştı

10. 14 Aralık 2009
  11. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim ikincinin kız olucağını öğrenince ilk etapta bayağı hayal kırıklığı yaşadı.bende buna üzüldüm tabi.
    sonra alıştı bu fikre

12. 14 Aralık 2009
  13. CANLARIIM

CANLARIIM Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA YAZDIKLARINI SANKı BEN YAZMIŞIM GBı GELDı KONU SAHıBı...BEN 2,KIZIMA HAMıLEYKEN DAHA cinsiyeti belli değildi kız olursa bu seferde boşarım dedi bende yanında ellerimi açtım ALLAH ım inşallah kız olur dedim içten ama ...Yüzüme baktı şaşırdı..Böyle bir şey söylenmez sağlıklı olsun denir de mii???neyse kız oldu ben daha hadtane odasın boşanıyoruz dedim ama kızıda kucağından bırakmıyor saçmalama dedi...Çok ciddi söylemişti biliyordum ama şaka yaptım diyor bazen söylüyorum sevmesene sen kız istememiştin diyorum büyünce anlatacağım böyle dediklerini diyorum yalvarıyor söyleme ne oluurrr diye....kaydirigubbakcemile3Neyse şimdi 3,çocuğuma hamileyim plansız oldu ama bende erkek sevmem gerçekten yaramaz oluyorlar ve büyüyünce deretleri büyük oluyor ALLAH kızında erkeğinde hayırlısını versin şimdi eşime souyorum kız olursa boşayacak mısın diyeee....Artık söyleyemiyor korkuyor küçük kızım 4 yaşında oldu tapıyor ona...Büyük kızıma da ama şimdi küçük ufak ya çok bağlılar birbirlerine şimdi korkuyor bana birşey demeye ama erkek işte
    içten içten erkek olsa keşke diyordur...

14. 14 Aralık 2009
  15. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet evet benim ki de hiç belli etmiyor ama erkek beklentisi mutlaka var eminim.
    ben istemiyorum o ayrı.zor bir karar gerçekten iyi karar verebilmişsin 3.ye.
    bence cinsiyetine kesinlikle baktırma doğuma kadar.senin yerinde olsam öyle yaparımyerimseniben

16. 14 Aralık 2009
  17. CANLARIIM

CANLARIIM Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    BAK YıNE HıSLERıME TERCÜMAN oldun ben de aynı şeyi düşünüyorum çünkü yoksa yazan ben miyim???benim ki biraz kaza spralim iltihaplı diye çıkardı doktor bir yıl olmaz dedi
    bebek ama oldu işte ....Kararsızdım sitedekiler öldürüyorlardı beni nerdeyse kaldı işte...Şimdi 2,5 aylık...Doğan büyüyor ama onu birde anneye sor helede çalışıyorsa....

18. 14 Aralık 2009
  19. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu karar erkekten cok kadina ait. eger istemiyorsan kesinlikle yapma derim. ayrica bu erkek sevdasi da beni cok sinirlendiriyor. bir kizim olacak ve tipki anasi gibi yeryuzundeki hicbir erkekten asagi kalir yani olmayacak!