İki seçim bıraktılar bana, ya canın ya kanın...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve GamzeLim20 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : GamzeLim20
  1. GamzeLim20

GamzeLim20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iki secim biraktilar ßana
    ßiri kanim ßiri canim,Kansiz Cansiz yasanirmi,ßirinden vazgecip birinle yasiyamamki,yasamak icin ikiside lazim ßana,
    ßana iki secenek sundular,oysaki ßen onlarin mutlu olmasi icin bi damla gözyalarini akitmazdim,ßana neden ßunu yapiolar,bir damla
    deil su gibi akan gözyasimi nie dindirmiyolar,hicmi degerim yok,ßende mutlu olmak istiyorum...neden cok görüolar ßana,
    hep elimdekinle yetinmeyi ßildim,gözüm daha fazlasini istemedi,sadece mutluluk istiyorum...mutluluk.
    yasak seylerden uzak durmayi ßildim, ama canimi ßana neden yasak ettiler,ßeden cansiz olurmu...ruhun olmadan bedenin yasarmi..
    gelip gecici deil bendeki,yilardir süren deli sevdamdir ßenim,ne yakami birakti,nede ßen birakmayi ßilebildim.
    ßuna günah diyolarsa, günah olsun..cansiz yasacaksin diyolarsa, cansiz yasayan öLüden farkim olmaz...YARIMI ßANA COK GÖRMEYIN...

2. 1 Aralık 2008
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yavru kuşum
    bende yaşadıklarını yaşadım
    babam kovdu beni evden evlatlıktan reddetti
    bir yıl kokularını duyamadım
    ama değerdi
    yine olsa yine yapardım
    güçlü ol sabret
    aşkın güçlü ise herşeyi başarabilirsiniz

4. 1 Aralık 2008
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ah ah !! benim de derdim ayni. cok acik anlatmamissin ama belki benimkine benziordur. ben bundan bir sene once bir yunana asik oldum. o sirada ikimiz de kendi ulkemizden uzaktik 3. bir ulkedeydik. bir turk olsa ancak bu kadar sevebilirdik ve anlasabilirdik. simdi size ne kadar iyi anlastigimiz ve ne cok sevdigimizi soylememe gerek yok oyle olmasa inanin bu acilara degmezdi bitirirdim bu isi. neyse ben dondum yazin ve annem bir sekilde ogrendi bu iliskiyi. ve bana kan kusturdu. eve dondugume sevinemedim. nereli oldugunu nasil bir insan oldugunu bile sormadi. sadece gayri muslim oldugu icin tamamen sildi bu secenegi. ve bana sen boyle bi hataya nasil dusebilirsin dedi. oysaki ben asik oldum sadece sevdim. hala iliskimiz devam edior ama annem eger evliligi dusunursem beni reddediceklerini soyluyor. cunku musluman bir kadinin gayrimuslimle evlenmesi yasakmis. hemen evlenme gibi birsey mumkun olmasa da sonuc olarak ya sevdigimi ya da ailemi ve dinimi sececek olmak cok aci gercekten. aslinda din konusudna sevgilimle anlastik cocuklarimiza bile karismiycak ama iste aileme bunu dinletemem. yani benim sonum ayrilik ve aci... Allah yardimcimiz olsun ne diyeyim..

6. 1 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

tatlım allah yardımcınız olsun allah sizlere sabır versin
    rabbim kimseyi sevdiğinden ayırmasın inş ailelerinizde kabul eder mutlu olursunuz:)

8. 1 Aralık 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Aska sonsuz saygim vardir güzelim!!:teselli:

Anladigim kadariyla ailen sevdigni kabul etmiyor, nedenini sebebini bilemeyiz fakat bence hic bir anne baba evladinin kötülügnü istemez.......Insan asik oldugu zaman herseyi görmek istedigi gibi görüyor güzelim belki onlar senin göremedigin birseyler görüyordur:nazar:

Kendini yipratma ve bana kizma ama bence hicbir erkek icin degmez...:kahve:

10. 1 Aralık 2008
  11. GamzeLim20

GamzeLim20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AbLam insahlah iyi olur hersey, annem ßaßamida atamam,seviyorum yalan deil,ama annem babamin benim üstünde okadar emegi varken,onlarn üstünden gecemem,herseyin iyisini allahtan diliyorum,ßen evimden ßeyaz gelinlik cikmaK istiyorum...

12. 1 Aralık 2008
  13. GamzeLim20

GamzeLim20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah yardimcin olsun gülüm,insahlah hersey istedigin gibi olur,gülüm sevginden eminsen oda dinine saygi duyursa,müslüman olmaya kabul ediosa ailene anlatmaya calis,cok zor biliyorum,allah yardimcimiz olsun..sevmegin yükü nie bukadar agir..:teselli:

14. 1 Aralık 2008
  15. GamzeLim20

GamzeLim20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insahlah canim,allah bütün sevenleri kavustursun..hersey iyi olcak inaniyorum sadece zaman lazim zaman:KK43:

16. 1 Aralık 2008
  17. Kaç evlen diyecegim şimdi aşk kazansın.
    ama bir de ya umdugun gibi değilse?cok cok emin misin onun sevgisinden..
    dünya hali bu kimseye güven olmuyor inan..
    aile yine son sıgınak .
    orta yolu bulman dileğiyle..

18. 1 Aralık 2008
  19. GamzeLim20

GamzeLim20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklisin canim,ßen ne ailemden nede sevdigimden vazgecmek istemiyorum,ailem bana emek verdi buzamana kadar,onlara bunlari yasatamam..sevdigim ßenim yasama sebebim,onunla mutluyum ßen,ona güvenmesem buraya kadar gelmezdim,evlilik lotto gibidir biliorum,allahtan tek dilegim herseyin hayirlisi benim icin en önemlisi aileminde rizasi almaktir,onlarin rizasi olmadan zaten yapamam ,zaman lazim sadece zaman

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.