iki yol var...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yok_sun tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yok_sun
  1. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok konular actim ayrildik diye.. Ama onsuz olmuo, hayatimin bi parcasi haline gelmis adeta.. Hayatimda o yokken hersey yarim gibi sankii, birkerecik guldugu zaman herseyi unutturuo bana.. Yanlislarim oldu bu ayriliktan sonra biriyle gorusmeyi denedim sirf unutmak icin ama yapamadim, bi kac msjdan sonra kendimi suclu hissettim.. Cunki ben hala sevdigim kisiye aittim.. 3 senelik birliktelikten sonra hicbsy olmamis gbi hayatima devam etmem imkansiz.. Ondan baskasina sarilamam, ondan baskasi cocuklarimin babasi olmamali..

Simdi onumuzde iki yol var.. Ya butun herseyi unutup bu aska sahip cikacagiz iyisiyle kotusuyle, herseyiyle...
    Yada yasadigimiz o kirici ve cirkin ayriligin izlerini silemeyip , birbirmizi daha fazla kirmamak icin.. Sonsuza dek ayrilacagiz..

2. 26 Aralık 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    eğer o da seninle şu düşünceyi paylaşıyorsa silersiniz o izleri
    sositososito

4. 26 Aralık 2009
  5. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öf sıkıldım

6. 27 Aralık 2009
  7. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neden ayrıldınız ki? bahsettiğin duyguyu çok ii biliyorum, "ondan baskasi cocuklarimin babasi olmamali.." duygusunu..