Ikili tarama testi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mersinli tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
  2. 2 Mart 2010
  3. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aaa bir sürü şey yazmıştım çıkmamış hayret bişey ya.neyse baştan yazım.kızlar ben bugün ayrıntılı ultrasona girdim.harika bişeydi.kafası,kolları,bacakları,burun kemiği herşeyi o kadar nettiki.kalp atışı o kadar hızlıydıki.Rabbim herkese nasip etsin.çok şükür herşey yolunda çıktı.ense kalınlığı iyi çıktı.bebişim gayet sağlıklıymış.darısı inş.diğer testlerin başına.ama gerçekten rahatladım.çok kafama takmıyordum ama yinede bir tedirginlik vardı.bide kan aldılar benden o da ayrıntılı testmiş ama cuma günü çıkacak oda.sizdende güzel haberler bekliyorum.

4. 2 Mart 2010
  5. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    GÖzÜn aydın canım kaÇ haftalık....bende 9 haftalık gebeyım yarın kan tahlılı yaptırıcam.hemegram tsh ıdrar vırÜs testlerı vs. Sende yaptırdın mı.bu arada tek mı bebeĞın

6. 2 Mart 2010
  7. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    12 haftalık canım benimki.evet tek gebelik benimki.inan o kadar test yaptırdımki adlarını hatırlamıyorum bile.ama içini ferah tut.o zaman herşey yolunda gider.seninde tek galibahayırlı olsun canım.

8. 4 Mart 2010
  9. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizim kızlardan tarama testi yapan yokmu ya? haberlerinizi bekliyorum.ebi hilal sizlerde yapmış olmalıydınız noldu?

10. 4 Mart 2010
  11. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben haftaya yaptıracam salı günü kontrolum hilal bugün kontrole gitti yaptırdımı sormadım canım

12. 5 Mart 2010
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    mersinli canım ben nevincimin dediği gibi bugün gittim dr.a yarın yaptırmam gerekiyomuş dr.um öle söledi bende yarın nasip olursa yaptırıcam inş...aslında benim tanıdığım dr bana yaptırma demişti gerek yok demişti fakat ben yaptırıcam inşş..dediğin gibide inş bir sorun çıkmazz hiç birimizde...

14. 5 Mart 2010
  15. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    mersinli canım sonucunu aldınmı bekliyorum sonucunu....
    bende bugün verdim kanı salı akşamı alıcam inşş....

16. 5 Mart 2010
  17. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende dun gıttım doktora nt normal cıktı 1.9 galıba 3mm ustunde olmaması lazımmıs.cok komıktı yaa ılk baktı yuzu bıze donuk yatıodu doktor hareket etsın dıye ugrastı olmadı ben kalktım bıkac dakıka yurudum sonra yıne baktı ve olctu.ve buyuk ıhtımalle erkek dedı bızde gorduk erkek.cok guzeldı kanda verdım doktor ben arıcam kan sonucu gelınce dedı bakalım nezaman cıkar artık bırdahakı randevum 9 nısanda.hılal sadece kan mı verdın nt ölcumu yapılmadımı?kızlar bebeklerın cınsıyetı bellı olmadımı sızın yaaa????

18. 5 Mart 2010
  19. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    ebi canım nt mi dün dr ölçtü 1.1 di...kanıda bugün verdik işte...bana dr dün kız gibi duruyor dedi ama kesin olmayabilir dedi daha erken dedi değişebilirmiş...ayın 25 inde gidicem bir daha o zaman kesin belli olur belki....