ikili test sonucum yardım lütfen!!! kötü mü çıkmış anlayamadım :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pperfinya tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pperfinya
  1. pperfinya

pperfinya berfinim 3 yaşına giriyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar şuanda 13+6 günlük hamileyim tüp bebekle hamile kaldım 12. hafta da ikili test yaptırdık. sonucumu yazıyorum değerlendirseniz sevinirim
    kendi yaşım 25 arkadaşlar

NT : 1/4427
    BİO IT: 1/259

COMBİN RİSK : 1/851

ense kalınlığımız 1.3 çıktı

bu sonuçta çıkan 1/259 değeri yüzünden doktorum bir risk olabileceğini söyledi önemli olan kombin riskmiş ama yinede çapada bir doktorun değerlendirmesini istedi. çapaya gittik tekrardan ikili test yaptırdık çarşamba günü sonucu alıcam
    2 gündür susmadan ağlıyorum yardıma ihtiyacım var lütfen sonucu değerlendirirmisiniz kızlar .

2. 19 Nisan 2010
  3. Fluttershy

Fluttershy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    163
    canım bu ıkılı testler yanılabılıyor bılıyosun
    benımkıde cok ıyı cıkmıstı ama 7 aylıkken beynınde bır sorun oldugunu soyledıler kordosentez fılna yaptırmıstım sımdı bebegım cok saglıklı yanı hıc guven olmuyor canını sıkma
    bende capaya gıdıyordum sureklı ustelık beyın ultrosonu fılanda cektırdım dogduktan sonra cok sukur hıc bır sorun cıkmadı
    ınsallah senınkınde e bır sorun cıkmayacak

serramina bunu beğendi.
  4. 19 Nisan 2010
  5. pperfinya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah razı olsun arkadaşım içime düştü bi kurt kıpır kıpır

6. 19 Nisan 2010
  7. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canim ya sakin uzme kendini bebek hisseder sonra. bu testler bazen yanlis cikabiliyor bu arada ense kalinligi gayet normal benim bildigim kadariyla kalin degil yani... insallah hayirli haberleri alirsin tez vakitte

8. 20 Nisan 2010
  9. vahsxixguzel

vahsxixguzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim ense kalınlığım da 1.8 çıkmıştı . Doktor gayet normal dedi . Seninki de normal .Ama şunu da unutma bu testler sadece bir tarama testi kesin sonuç vermiyor . delikafadulden

10. 20 Nisan 2010
  11. Utkumm

Utkumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadasım seni o kadar iyi anlıyorum ki ben pazar günü kanamayla hastaneye gittim (kan epey fazlaydı sabah uyandıgımda bacaklarımdan akıyordu çok korktum), hastanede dr. bebekler sağ yaşıyor diyince dünyalar bagıslandı bana sanki(tüp bebekle tek yumurta ikizlerime hamileyim,12w+4)...
    dün tüp bebek tedavimi yapan dr.a gittim birisinin ense pilisi kalınlığının oldugunu söyledi o andan itibaren dünya başıma yıkılmıs gibi oldu....dualar ediyorum, tesbihler çekiyorum ama dayanamıyor aglıyorum...
    Allahım hepimizin yardımcısı olsun... koryon biopsisi yaptıracagım galiba..

12. 20 Nisan 2010
  13. pperfinya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah inş hayırlısını verir canım n olur üzülme bebişte üzülüo oluruna bıraktım artık hiç susmadan 2 gün ağladım bebişim bana çok ağrı yaptı anladım ki hata yapmışım