ikili test sonucum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kestane tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar merhaba akşam üstü doktoruma gittik sonucumu öğrendik 1/18918 doktorum çok güzel gayet iyi dedi 3 lü teste gerek varmı dedik sonucun iyi ama yinede içini rahatlatmak kafanda sorular bırakmak istemiyosan bence 3 lüyüde yaptıralım dedi kendi eşide hamileymiş ben gerekli bütün test leri yaptırıyorum sanada yaptıralım dedi sizlerin sonuçlarınıza göre doktorunuz 3 lü testide istedimi ayrıca dün gece bi yerde okudum tam hatırlamıyorum bayanın biri 2 li testi yaptırmış sonucu güzel çıkmış 3 lüye gerek görmemişler 5.ayda doktor bi bakıyo çocukta sorun var hemen doğum diyolar suni sancıyla kadına doğum yaptırıyolar zaten çocuk 9 aylık doğsada yaşamazmış ve çocuk doğunca ölmüş yani gerekli herşeyi yaptırmak lazım boşu boşuna o testleri çıkarmamışlardır heralde sizlerlede bunu paylaşmak istedim herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla bebişlerimize kavuşalım allah yardımcımız olsun:CüvCüv:

2. 18 Haziran 2009
  3. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm kestane beni hatırladın mı? ateş ölçümünde beraberdik ayağını sürümüşsün bende geldım arkadndan:)) bugun meleğimn pıt pıtlarını duydum çok güzel bir duyguymuş ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin ...cnm maşallah test sonucuna darısı bizlere inş. görüşmek üzre

4. 18 Haziran 2009
  5. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aaaa hatırladım canım hatırlamazmıyım çok sevindim allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin çok güzel bi duygu allah yardımcın olsun