ikili test

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve TuzluCekirdek tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : TuzluCekirdek
  1. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bayanlar ikili testimin sonucu negatif çıktı laboranta sordum sorun yok dedi ama dr da sorun dedi kızlarr sizin bilginiz varmı nolur yazınnn

2. 6 Ağustos 2008
  3. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım korkma nolur. türkiyedeki ikili testlerin çoğu hatalı sonuç veriyormuş. yaptırıp da moralini bozma dedi. doktorum yaptırmamı istemedi. sadece ense kalınlığına baktık o normal çıktı. üçlü yaparız o daha net sonuç veriyor dedi.

canım bak sende çok takma. zaten üçlüye kadar bekleticekler demi. üçlü test te riskliyse amniyosentez. hiç üzülme bak bebiş sağlıklı.:1hug:

4. 6 Ağustos 2008
  5. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    laborant normal dedi ama dr yoktu o yüzden içim içimi yiyor yinedee

6. 6 Ağustos 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bacım rahat ol..:1hug:
    bir şey olsa laborantın zaten yüzünden anlardın..
    :CüvCüv:

8. 6 Ağustos 2008
  9. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben telefondan bilgi aldımmmm:KK43:

10. 7 Ağustos 2008
  11. flapy

flapy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hiç canını sıkma. Senin yaşadığın olayı aynen bende 9 yıl önce yaşadım. Testlere bakan doktorum bebeğin kafasında büyüme olduğunu bu yüzen çocuğun problemli doğacağını söyledi. Birden başımdan kaynar sular dökülmüştü. Sonra test yaptırdığım yere gittim. Ordaki laborant Ankara'yı arayarak gerekli bilgileri aldıktan sonra herşey normal olduğunu moralimi bozmam gerektiğini söyledi. Ama doktorum inatla bana söylediklerinin arkasındaydı. Başka bir doktora göründüğümde de o da laborantta ki arkadaş gibi herşey normal olduğundan bahsetti. Canım demek istediğim. Bence testlerini sadece 1 doktora gösterme. Tadığın ya da çevrende başka bir doktor varsa ona göster. Şimdi bak oğlum 9 yaşında Allah'a şükür hiç birşeyi de yok. İnanıyorum senin de sapa sağlam bir bebişin olack. Unutma sen hamile bir bayansın ve bebişinin senin üzüldüğünü ve sevindiğini anlıyor. O yüzden sakın canını sıkma.

12. 7 Ağustos 2008
  13. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    offff zamanda geçmiyor bugün 11 de dr arayacağım o bana tlf da bilgi verecek umarım h erşey yolundadır

14. 7 Ağustos 2008
  15. TuzluCekirdek

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarrrrrrrrr doktorla görüştümmm tertemiz dediiiiiiiikaydirigubbakcemile5 :lepi: hihoyyyt :sm_cool::sm_cool:

16. 7 Ağustos 2008
  17. flapy

flapy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım senin adına çok sevindim.. İşte bazen böyle aksilikler oluyor ve insanın canını sıkıyor. Bundan sonra umarım herşey istediğin gibi gider.

18. 7 Ağustos 2008
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Amann şükürler olsun :)) canımm geçenlerde internetten araştırıyordum bu konuyu aynı bebeğin üç ayrı yerde üç ayrı ölçümü yapılmış ve herbiri farklı bir sonuç vermiş. Okadar hassas bir ölçümki bu. Teksen Çamlıbel 25 yıllık doktor ve prof ama buna rağmen bu testi kendisi yapmıyor sırf ense kalınlığı ölçen bir uzmanı var. Ve bu yüzden ben orada yaptıracam bu testi bu sıkıntılara mahal vermemek için. Stresten uzak duralım ki bebeğimiz de sakin bir çocuk olsun he ne dersin :KK66: :nazar: