Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve mimoza tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : mimoza
  1. mimoza

mimoza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ikili test yaptıran arkadaşlar. ikili test sonuçlarınızdaki freebhcg değerinizi ve bebeğinizin cinsiyetini yazarmısınız. çok önemli bir araştırma yapıyoruz.galiba çoğunda tutuyor. a.s free bhcg sonuçlarınıza göre erkenden bebeğinizin cinsiyetini drunuz söylemese bile öğrenebilirsiniz. bu teze göre bhcg değeri 50 altıysa ki 20 ve 10 rakamlarda daha yüksek erkek,50 üzeri kız bebek demekmiş. eğer ikili test yaptırıp hala öğrenemeyen varsa yardımcı olmuş oluruz.bende sonuçlarımı yazıcam inşallah.yerimseniben
  2. 30 Ocak 2008
  3. Ben de merak ettim doğruluk payını, aranızda bu testi yaptıran arkadaşlar yok mu ya...
  4. 30 Ocak 2008
  5. abuaslxix

abuaslxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    var hayatım ben benım bebegım ıkılı testte 12.08 cıktı ama kızzzzzzzzzzzz benımkı tutmadı cın takvımı ve tum hersey erkek dedı ama kıssssssssss hihisırnaşık şey
  6. 30 Ocak 2008
  7. portakalçiçexgxi

portakalçiçexgxi cooookkkk sevecen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim hersey,m tuttu beta degerim düşüktü hatta dıs gebelikten süphelenildi ikili test yaptırmadım cin takvimi falan hersey tuttu oglum olacakmış beta degerimde 42 ydi bu arada
  8. 30 Ocak 2008
  9. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ikili testte 26 çıktı ve erkek.daha önce bunu duymuştum bhcg değeri ile cinsiyetin alakası varmış.israilliler bulmuş bunu.
  10. 30 Ocak 2008
  11. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    birde bhcg düşük olan annelerde mide bulantısı da daha az oluyormuş.dolayısıyla bulantısı az olanların oğlu olabilir diyorlar.
  12. 30 Ocak 2008
  13. portakalçiçexgxi

portakalçiçexgxi cooookkkk sevecen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim cok feci bulantım oldu cevremde cok hamiş var ve coguda erkek erkek olanlar daha cok bulanıyolar
  14. 30 Ocak 2008
  15. mimoza

mimoza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hayret ettim kız hele onlu çıkanların%99 erkek.:uhm:. ilk seni duydum.neyse arkadaşlar gerçekten bu bilimsel bi konu isterseniz vikipedia dan ikili test ve cinsiyet konusunu okuyabilirsiniz.ama arkadaş ikili testte 11ile 12. haftada yapılanlar tutuyomuş.acaba sen 14. haftadamı yaptırdın merak ettim arkadaş. fisfisfis.tabi herşey allahtan ama bu bi araştırma kızlar maksat doğruluğunu ıspatlamak.birebir..yazmaya devam edin etrafınızada sorun kızlar gerçeklik payını bulalımCADIARZU
  16. 30 Ocak 2008
  17. alize_13

alize_13 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim bi akrabamada 8 ay boyunca kız dediler ama şimdi 4 aylık bi oğlu var bazen bebek pipisini saklıyabiliyomuş aklında bulunsun
  18. 30 Ocak 2008
  19. abuaslxix

abuaslxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    11haftalıktı yaptırdıgımda yaa çüçüsü felan yok vallaha CADIARZU bende tutmadı ama herkeste tutuyo nasıl oluosa yaff