ikili ve dörtlü test

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve funfun tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : funfun
  1. funfun

funfun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar selam
    ben 18 haftalık hamileyim. ikili test sonucun 1/300 çıkmıştı. yani sınıra yakın:KK43:( dr dörtlü test yapalım dedi. o da çok şükür 1/4700 çıktı. tabi kafamı karıştı? hangisi doğru diye. dr bu sefer 2. düzey ultrason istedi. o da normal çıktı. tabi bu arada kalp çarpıntısı, stres... kötü günler geçirdim. amniyosenteze sıcak bakamadım çünkü 1/200 düşük riski varmış bi de ben aşılamayla zar zor hamile kaldım. bebeğimi kaybetme korkum çok büyük. benimle aynı durumda yada benzer şeyler yaşayan var mı? paylaşmak isterim.:1no2:

2. 11 Mayıs 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun yüreğini ferah tut ve dr.a güven derim çünkü yapacak bişeyimiz yok.benim ikili ve üçlü yapıldı.ikisi de normal çıktı.en güvenilir olanın ikili test olduğunu biliyorum sadece okadar.

4. 11 Mayıs 2008
  5. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ben yaşamadım ama canım bence 4lüde ve 2.düzeyde normal çıktıysa korkma.hayırrrrrr sakın kaybetmeyeceksin nolurr olumlu düşünnn.inşallah sağlıcakla kucağına alırsınn