İkinci aşılamamı yaptırdım.İki aşılama , iki ayrı doktor ve iki tamamen farklı tedavi

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve ezel.nal tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ezel.nal
  1. ezel.nal

ezel.nal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ardaşlar dün ikinci aşılamam oldu. İlki başarısız olunca birazda ilgisizlikten ikincisini farklı bir doktorla yaptık. ne kullandıkları ilaçlar ne iğne hiçbiri birbirine benzemiyor. söyledikleri ve yaptıkları o kadar farklı ki hangisine inanacağımı şaşırdım. Çok garip değilmi?

2. 12 Haziran 2009
  3. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlı olsun aşılaman canım her dr un yöntemi farklıdır ve şeklide kimi iki defa yapıyor kimi ise bi aşılama önemli olan sonuç bence inş tutar canım

4. 13 Haziran 2009
  5. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısı olsun cnm..bende ilk aşılamamdan hiç memnun kalmadım..eksik bişiler olduğunu düşünüyorum..bende 2. aşılamamı farklı bi doktorda yapıcam..inşallah ikinci aşılamaya gerek kalmadan hamiş olurum da..ilk aşılamanda nasıl bi tedavi gördün , şimdikinde nasıl?biraz bahsedermisin sakıncası yoksa...

6. 15 Haziran 2009
  7. ezel.nal

ezel.nal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Klomenle başladım cnm. Aynı zamanda estrafom gibi bi ilaç verdi. Günde iki defa onu kullandım. Aşılama günü. Progeston ve aspirin başladım. Estrefom da bitene kadar devam etti. Bir tane çatlatma iğnesi oldum. Küçük bir iğneydi. Kendim yaptım. İkincide klomen dışında başka bir ilaç vermedi. Gerek yok dedi. İkinci aşılamamda idrara sıkışık olmam istendi. Ultrasonda bakarak aşılama yaptı. İlkinde bakmamıştı. Yumurtaların çatlayıp çatlamadığına bile bakmamıştı. Ayrıca çatlatma iğneleri de farklıydı

8. 15 Haziran 2009
  9. KARAFESLEGEN

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bendede bakılmadı çatlayıp çatlamadığına..her doktorun yöntemi farklı demekki..hayırlısı cnm fisfisfis

10. 15 Haziran 2009
  11. KARAFESLEGEN

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bir soru daha aşılama için ne kadar ödedin?

12. 24 Haziran 2009
  13. KARAFESLEGEN

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sağol arkadaşım önerilerin için..gerçekten artık doktorlarada güvenemiyoruz,hakkımızda hayırlısı...

14. 25 Haziran 2009
  15. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ULTRASONA BAKMADAN KONTROL ETMEDEN İLAÇ VE ÇATLATMA İĞNESİ VERENLER Mİ VAR :1shok: KAÇIN HEMEN KAÇIN DERİM :eek:klava: ALLAH KORUSUN NASIL DOKTOR BUNLAR DELİLER Mİ? HERKEİN BÜNYESİ İLAÇLARA VERDİĞİ TEPKİLER FARKLI NAIL OLUR YAAAA kötükedihüso

16. 26 Haziran 2009
  17. ukbe

ukbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım ben de dokturumu degiştirdim önemli olan dogru dokturu bulmak benimkide cok degişik ilaclar verdi kac gün sonra belli olacak sonucu mutlaka yaz benim 2 haftam kaldı hayırlısı