ikinci aşılaması tutan varsa bana yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Nagihan tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Nagihan
  1. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ikinci aşılamamı yaptırmak istiyorum ama korkuyorum ama yaptırmak istiyorum ya tutmassa diye korkuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

2. 22 Aralık 2008
  3. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    korkma canım şansını dene yine bende yaptırcaktım bugün gittim 2.aşılamayı konuşmak için ama dr ssk nın karşılamadığını söyledi yaşım 39 olduğu için devlet karşılamıyormuş bunu bize daha önce söylemedi rapor çıkardı bizde yaptırdık şimdide diyorki yanlışlıkla vermişim devlete o ilaç paralarını vereceksiniz dedi zaten 500 ytl vermiştik şimdide 500 daha vercez ilaçlar için şans işte morallerim çok bozuldu bugün para biriktireceğiz tüp bebek için 5000 ytl miş geç kalmazsak tabiki allah izin verirse olacak inşallah ben yinede umutluyum allah hepimizi bebeklerimize kavuşturur inşallah güzel haberler bekliyorum canım senden:çok üzgünüm:

4. 26 Aralık 2008
  5. s_n_17

s_n_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım neden korkuyorsun korkulacak birşey olmadığını sende biliyorsun birkez denemişsin hem 2.de şans daha yüksek deniyor benim 2.de tuttu şu an hamileyim.
    kendini sıkma ve şansını dene inşallah tutar Allah yar ve yardımcın olsun

6. 26 Aralık 2008
  7. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben acısından değil ben ne aşamalardan geçtim aşılama neki ben tutmaz diye korkuyorum kendimi çok hazırlamıştım tuttu diye çok üzüldüm Genede çok sağol biraz olsun morel buluyorum artık eşimlede konuşamıyorum oda sıkıldı artık hergün aynı mesele

8. 26 Aralık 2008
  9. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    ayni korkuyu bu günlerde bende yasiyorum cok mutsuz ve umutsuzum ilki tutmadi ikinciside tutmaz nasilsa diye düsünmeye basladim bile coktan.ama baskada carem yok biliyorum ikiniciyi denicez ocakta...insallah hayirlisi olsun...
    ayrica her asilamada sans yükselmiyo aksine azaliyormus..onun icin 3 kezden fazla denemenin sadece zaman kaybi oldugunu söylüyo doktorlar..

10. 28 Aralık 2008
  11. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    saol desteğin için düşünüyorum