İKİNCİ BEBEĞİMİ İStİYORUM AMA KORKULARIM VAR CESAREt EDEMİYORUM DİYENLER......

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zeytin gxoxzlxux tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zeytin gxoxzlxux
  1. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bebek isteğimin depleştiği günlerden birindeyimzemuszemus
    1 oğlum var 3 yaşını doldurdu :nazar:artık yeni bebeğim olsun istiyorum ama kafamda soru işaretleri var acaba oğlumu ihmal edermiyim herşey bambaşka mı olucak ne biliyim cesaretsizim aslında spirali çıkartmaya :kedi:
    ama bi bebeğim daha olsun istiyorum :CüvCüv: :Saruboceq:
    20 yaşındayım genç anne olanlardanım birazda bu kafamı karıştırıyo aslında bu yaşta iki çocuk biraz ağır mı gelir diyorum ben biraz da yapı olan sıkıntılı bi insanım sabrım sınırlı ve birazda agresifliklerim var :eek:lmaz:
    benim gibi olanlar varsa konuşmak istiyorum biraz da destek almak istiyorum

ikinci çocuğu olanlardan hayatında ne gibi değişiklikler oldu eksileri artıları merak ediyorum

buyrun kahvesini alan gelsin :kahve:

2. 7 Kasım 2009
  3. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim 4yasında kızım var 8aylık hamıleyım bazen halsızlıkten cocugumla ılgılenemıyorum cok cabuk sınırlenıyorum kızımda kardeş gelecegı için daha hırcınlasıyor bazen kıskanıyor bazen sevınıyor kardesım olacak dıye

4. 7 Kasım 2009
  5. zeytin gxoxzlxux

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    demek senin ikinci yolda hayırlısı olsun cnm

tam benim korktuğum şeyden bahsetmişsin çocuğa yeterli vakit ayıramamak bilmiyorum bunun üstesinden nasıl gelinir ama bi çare bulmak lazım

benim tam bi bebek delisi.....deli gibi seviyo ve istiyo hamile kalsam en çok sevinecek insan oğlum olur heralde

saol cnm cevapladığın için

6. 7 Kasım 2009
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım eger hamile kalmakla ilgili bir sorunun yoksa daha ne bekliyorsun çocuk yapmaya karar vermişsin istiyorsun yaşında genç erken yaşta anneligi tadmışsın ne kadar güzel ben geç anne oldum 30 yaşında dogum yaptım ikinci çocugum olsun istedim ama olmadi önceleri 1 sene beklesim sonra 1 senede tedavi gördüm şimdi 3 aylık bir kızım daha var keşke daha önceden 2 çocugu düşünseydim imkanım olsa 3 de isterim ama imkanları zorlamamak gerek.
    kısacası ilk defa anne oluyor gibi hissediyorsun valla sen istedikten sonra bütün zorlıklarını aşarsın tatlı telaşlar oluyor sadece ama o kadar çok seviliyorki anlatamam hislerimi sana daha tecrübeli oluyor insan tutmasını yıkamasını bakmasını biliyorsun bence en kısa sürede sipiralinden kurtul canım madem istiyorsun uzun oldu ama yaşanan güzelliklerin bir çogunu anlatmadım bile bebegin kucagındayken digeride gelip sana sarıldıgında allahın bir mucizesi olduguna inanıyorsun valla her an allaha ben şükrediyorum saglıklı evlatlar verdigi için

8. 7 Kasım 2009
  9. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    slm bende 2.ye hamileyim...oğulum 8 yaşında anca karar vedik bende korkuyodum iki çocukla uğraşmak zor olur diye...ama insan bebek özlüyo kokusunu özlüyo şimdi 4haftalık hamileyim ve sabırsızlanıyorum nasıl geçicek bu 8ay...oğulumda çok mutlu bi kardeşi olucağı için.
    hepimize allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin. bakılır onlar hemde seve seve.

10. 7 Kasım 2009
  11. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben bile cesaret ettim.... benimde 2 yaşını yeni doldurmuş bir oğlum var ve şimdi ikinciye hamileyim seninki 3 yaşını bitirmiş o doğana kadar 4 yaşında olur bence tam zamanı hem genç anne olmak ne güzel b ende 30 olmadan aradan çıkarmak istedim. hayırlısı olsun nasıl olsa olacak bence olsun ...

12. 8 Kasım 2009
  13. zeytin gxoxzlxux

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel yazmışsın cnm a.s.

yorumunu okuyunca hemen olsun istedim

yaza kadar beklemem lazım kaynımı düğünü var bu sıra geçsin bi ondan snra bende istiyorum

kokusunu özledim :gitme: :ecrin_bebek:

14. 8 Kasım 2009
  15. basak 35

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne yapcan dügünü yap yap bebeni hem dügün telaşındanda yırtmış olursun hamile olursan sadece seyredersin hazırlıkları talıkma öyle kıyafet giyicem bilmem ne diye ben ilk kızımda 4,5 aylık hamiledim valla insan kendini naza çekiyor valla

16. 9 Kasım 2009
  17. zeytin gxoxzlxux

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    başakcım fena fikir değil ama ben ilk hamileliğimide telaşla geçirdim 2 .cisinin tadını çıkarmak istiyorum oldu bittiye gelsin istemiyorum cnm

18. 9 Kasım 2009
  19. basak 35

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tabi senin fikrin önemli olan ama inanki ikinciyide anlayamıyacaksın zaman çok çabuk geçiyor ben geçen sene bu zamanlar son adetimi oldum bak şimdi kızım kollarımda rüya gibi