İkinci bebeğine hamile olanlar ; bir sorum var ???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Ecexsximal tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Ecexsximal
  1. Ecexsximal

Ecexsximal mutluluk=eşim+kızım+oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben Allah'ın izniyle ikinci bebeğime hamileyim.18. haftam bitecek neredeyse 19. haftaya gireceğim... ılk bebeğim kız...Şimdi 3 yaşında. Kızımda hamileliğimin 14.-15. haftasında bebek hareketlerini gayet net hissetmeye başlamıştım. Şimdi okuduğum yazılarda ikinci bebekte 16. haftadan itibaren hareketlerin hissedilebildiği söyleniyor... En son 1 hafta önce kadar gittim doktora. Gelişimi gayet iyi.. Fakat 19. haftaya girecek olmama rağmen daha hiç bir şey hissetmedim... Bu normal mi acaba?

Vücudumu dinlemekten yoruldum gerçekten... Böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba ???

2. 5 Kasım 2009
  3. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim 3. hamiligim ilki 13 haftalarda kibirdardi çok erken kibirdadi bigi geldi bana ama 2 ve 3.de 15-16. haftalar kibirdayama basladilar. dr gelismi gayet iyi dediyse sorun yoktur ins. zamani vardir belki canim

4. 5 Kasım 2009
  5. Sevil_83

Sevil_83 Guest

canim bende aynen senin gibiyim sen gobeyin altinda hissedeceksin dikkatli bak goruceksin bende de yeni yeni başladı

6. 6 Kasım 2009
  7. figen_figen

figen_figen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ikinciye hamileyim. ikisini de 20. haftadan sonra hissettim. canını sıkma.önemli olan gelişimi.

8. 8 Kasım 2009
  9. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım;
    ilk bebeğim erkekti hareketini 16 haftalıkken hissetmiştim şimdi ikinciye hamileyim değişmezse :-) kız olacak ve 20. haftadan sonra hareketlerini hissetmeye başladım.