ikinci bebek ne zaman olmalı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xxcudans tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : xxcudans
  1. xxcudans

xxcudans Guest

merhaba dostlar sizden fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.2,5 yaşında kızım var.eşim ikinci çocuk istiyor ama ben erken olduğunu düşünüyorum.ikinci çocuk için en uygun zaman ne acaba?ayrıca eşim henüz askere gitmedi 2 sene kadar da gitmeyecek.ben birazda bunun için istemiyorum.acaba doğrumu düşünüyorum?????:CüvCüv:

2. 15 Ekim 2008
  3. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım insan kendini nezaman hazır hisetiyorsa ozaman olmalı vebence arada fazla yas farkı olmamalı benim kızım3yasında bende 2.bebek için hazır hisediyorum kendimi allahım verir insallah cümlemize:Saruboceq:

4. 15 Ekim 2008
  5. dilshad

dilshad Guest

cok guzel dusunmussun bu konuyu acmayi kaydirigubbakcemile5
    pediatristlerin soyledigi: ilk cocuk 3-7 yaslari arasindayken ikincisi dogmus olmasin. cunku bu yaslar arasi cocugun en bencil oldugu donemmis. ikinci bebegi kabullenmezlermis (tersi gibi gorunselerde iclerinde yasadiklari oymus).
    iki bebegim arasinda Allah nasip ederse 26 ay olacak benim. her ne kadar planlamis olmasak da ideal olmus oluyor.

6. 16 Ekim 2008
  7. handefe

handefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 1 yıldır ikinciye uğraşıyorum olmuyo sen düşünüyorsan çalışmalara başla bence benim oğlum haziranda 3 ü bitiridi

8. 16 Ekim 2008
  9. xxcudans

xxcudans Guest

benim eşimin askerliği var daha ben onu sorun ediyorum kendime o yüzden çok düşünüyorum o gidip gelene kadar kızım 5 6 yaşında olur heralde çok kararsızım.hem olsun istiyorum hemde bu yüzden olmasın istiyorumçacaba aranızda eşini askere yollayan var mı?nasıl durumda kalırım bilmiyorum.bu tecrübeyi yaşayanlardan ögrenmek istiyorum aslında

10. 13 Kasım 2012
  11. dilammm

dilammm Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ]canım ben 1 yıldır ikinciye uğraşıyorum olmuyo sen düşünüyorsan çalışmalara başla bence benim oğlum haziranda 3 ü bitiridi