ikinci çizgi çok geç çıktı bu ne demek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve helin hivda tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : helin hivda
  1. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar biliyorsunuzdur geçen ay düşük yaptım bu ayda adet gördüğümü düşündüm ama yine kanama miktarı azdı idrarda test yaptım önce çıkmadı ama aradan bayağı zaman geçince çöpe atmak için baktığımda çok silik ikinci çizgi çıktı yarın pazar doktora da gidemem acaba bekleyen test negatif dahi olsa beklediğinden ikinci çizgi belirir mi benim gibi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim

2. 11 Mayıs 2008
  3. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Canım testinde yanılma payı tabiki var ama pozitifse zaten biraz geç ve silik çıkar, testin üzerinde ne kadar süre sonra dikkate almaman gerektiği yazar, ama bence
    (inşallah) hamilesin gibi geldi, poliklinikte kan testi yaptır bence, hadi hayırlısı inşallah

4. 11 Mayıs 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Çok geç çıkan sonuçları dikkate almyın diyor sanırım testlerin içerisinde.

Ama bana hamişsin gibi geldi:)) Benim yaptığım testler negatifken ertesi gün bile baksam tek çizgi oluyordu.

Adetin farklı gelmiş zaten bence mutlaka bir kan testi yaptır ve pozitifse hemen progestana başlarsın canım düşük olmasın diye.Allah gönlüne göre versin.İnşallah anneler günü hediyen geliyordur :KK66:

6. 11 Mayıs 2008
  7. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    CANIM 2. silk çizgi geç çıktıysa hamilesindir:)) bence kan testi yaptır hemen. inşallah hamilesindir canım bu arada kanama miktarı nasıl azdı? normal na kadardı da bu defa ne kadar azaldı? ayyy çok soru sordum yaaaa afedersin

8. 11 Mayıs 2008
  9. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    böyle durumlarda bildiğim kadarıyla farklı marka ikinci test yapılır.' saat idrarar çıkmamak kaydıyla.
    5 dk içinde çıkan sonuç doprudur diye yazmasına rağmen geç döllenme gibi durumlarda daha sonra ikinic çizgi oluşabiliyor.
    Kafanın karışmaması ve acaba diye sorgulamaman için kan testi veya ikinic test Sabah idraraı ile yaptırmanı tavsiye ederim.
    Normal küçük dikdörtgenler 20 ve üstü değerleri gösteriyor.Fakat adını bilemediğim bir çubuk ve pembe paketli 5 ve üstünü gösteriyor.( 20 ytl civar olmalı)
    En kesin sonuç bu durumda kan testidir.
    Umarım hamişsindir ve yaşadığın güzel bir anneler günü hediyesi olur.Hayırlısı olsun.

10. 11 Mayıs 2008
  11. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar cevaplarınız için çok teşekkürler birkaç defa test yaptım silikte olsa geçte olsa ikinci çizgi çıkıyor haftasonu olduğu için ve ben küçük bir belde de yaşadığım için doktora gidemedim salıyı bekliyorum bizim burda kan testinide hergün yapmıyorlar kanamam bir ara çok fazlaydı iki gün yoğun geçti şimdi kalmadı bilmiyorum düşükte yapmış olabilirim ama kendimi hiç hamileliğe kaptırmıyorum yaşadığım şanssızlıklardan dolayı

12. 11 Mayıs 2008
  13. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesindir ve tatlı bebişin gelir

14. 11 Mayıs 2008
  15. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah her şey yolunda gider mutlu haberi verirsin

16. 11 Mayıs 2008
  17. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hala önceki gebeliğinin hcg hormonu sıfırlanmamiş olabilir..bi kan testi yaptır.

18. 14 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

helin hivda sonuç nedir