İkinci çocuk isteyenler buraya

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve krispi tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : krispi
  1. krispi

krispi mavişim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlr ikinci bebişleri isteyen varmı varsa benimle paylaşırmısınız bende ikinci bebişi istiyorum

2. 20 Eylül 2008
  3. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu konu beni en çok düşündüren konu zaten.
    tek olsun istemiyorum oğlum şu anda 3,5 yaşında çok da ara verme diyor genlede etrafat ki tecrübeli insanlar ama işte düşünüyorum sadece hala tam anlamıyla karar aşamasına geçemedim.
    yani hayat şartları bu zamanda 1 çocuğa verebilceğimiz ya da 2 çocuğa verebilceğimiz şeyler çok ama çok farklı. herkes evladına en iyi gelecek herşeyin en iyisini vermek ister. ama bunun karşılığıda tek çocuk mu olmalı öff bilemiyorum ya çok zor herşey.

4. 20 Eylül 2008
  5. krispi

krispi mavişim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayır tek çocuk olmamalı bence çünkü neden eğer tek olursa o çocuğun sizden başka kimsesi olmaz ama 2 tane olursa bir birleriyle paylaşacak çok şeyler olur . kendime soruyorum tek çocuk olmayı sala istemezdim.. oğlun 3,5 yaşında küçük değil bence hamile kalana kadar doğurana kadar o 5 yaşında olur.

6. 21 Eylül 2008
  7. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ahh be güzelim istiyorumda nerdeeee 4. seneye girdik hala yok yok bir oğlum var 5,5 yaşında ve en çok korktuğum şey onu bu hayatta yalnız bırakmak.İnsana kardeş kadar yakın kim olabilirki düşünen ve problemi olmayan varsa hemen doğursun bence.

8. 21 Eylül 2008
  9. krispi

krispi mavişim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet çocuk dediğinde hemen öyle olmuyor bakıyorum etrafıma ara verelrin hemen çocuğu olmuyor ... tek çocuk biraz bencilce geliyor bana eğer çocumuzun iyiliğini istiyorsak onu yanlız bırakmayalım..benimde bir kızım var 2 yaşında şimdi allah nasip ederse ikiciyi düşünüyorum bu ay denedim olmadı umarım birdahaki ay allah yüzümü güldürür hepimizin canım....

10. 21 Eylül 2008
  11. songul27

songul27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende suan ikinci cocugu dusunuyorum kizim 8 yasinda artik bir kardesi olsa iyi olur ve uc gun gecikme var bakalim hamilemiyim degilmiyim!

12. 21 Eylül 2008
  13. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikinci bir çocuk istiyorsanız fazla geciktirmeyin.sonra insan rahata alışıyor ve başka çocuk istemiyor.siz istesenizde eşiniz istemeyebiliyor.

14. 21 Eylül 2008
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sana sonuna kadar katılıyorum.Benim 10 yaşında oğlum var,çalışıyorum zor oluyor diye istemedim.Şimdi çok istiyorum ama eşim yanaşmıyor.Çok üzülüyorum bir an önce onu ikna etmeliyim.Yoksa yaşım geçiyor.İki tane isteniliyorsa süre benimki gibi uzun olmamalı diye düşünüyorum.

16. 21 Eylül 2008
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    evet arkadaşlar bende size katılıyorumm tek çocuk zor ........benımde oğlum onüç yaşında iki düşük b ve bı erken doğum yaşadım çok zor bunlar ama kısmet herşey... bende yaşım çok geçmeden istıyorumm gerçı oğlum iyice buyudu .. ama hayırlısı rabbım herkese hayırlısını nasıp etsın......... kardeş gerçekten önemli............

18. 21 Eylül 2008
  19. krispi

krispi mavişim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hadi bakalım kızlar hepimiz için hayırlısı olsun ellerimiz çabuk tutalım. şahsen ben allah nasip ederse 3 çocuk düşünüyorum yüce rabbim verirse