Ikinci çocuk

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pofidik tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pofidik
  1. pofidik

pofidik Guest

İkinci bebek isteyen
    hihoyyytsüprizzzzz

2. 16 Ocak 2009
  3. sarmasik

sarmasik hayatim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba pofidik!!!Benim bir tane oglum var bes yasinda.Simdiyse 3 aylik hamileyim.Sunu söyleyebilirimki ikinci cocuga karar vermek benim icin hic kolay olmadi ama oglumun baskilarina daha fazla dayanamadim.Nerede kardesi olan bir cocuk görse hemen benim niye kardesim yok diye cok üzülürdü.simdiyse cok mutlu ve bende cok heyecanliyim.Hepinizede tavsiye ederim.Tek cocuk olmak cocuklari bence olumsuz etkiliyor.Kendilerini cok yalniz hissediyorlar.

4. 16 Ocak 2009
  5. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ikinciyi isteyenlerdenim 3.5 yaşında kızım var beş ay oldu hala yok hatta bugün adet oldum.

6. 21 Ocak 2009
  7. pofidik

pofidik Guest

üzülme bir gün seninde çocuğun olacak

8. 21 Ocak 2009
  9. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    üüüffff 2. bebek mi?inanın çok zor geliyoorr bana 2 yaşında oğlum var inanılmaz yaramaz benim gözümü çok korkuttu 2.bebek pek düşünmüyorum en azından şimdilik.zaman neyi gösterir bilemem.
    ama hamilelik dönemini çok sevdim been.bu güzelliği yaşamak adına tekrar isterim..ama yakın bir zamanda değil...

10. 21 Ocak 2009
  11. bersel

bersel Guest

ooo benim üçüncü geliyo kızlar niyetim yoktu aama gelenede yok demedim iki oğlum var bitane daha düşünüyodum ama şimdi değildi yaniii olunca napalım bişey yapamadım küçüğüm beş yaşında dua edin hayırlısıyla kız olsun bariii kapatalım sezonu yarın doktora gitcem umarım söyler ne olduğunu bende sitresten kurtulurum allah tüm olmayanlara versin diyorum hayırlısıyla tabiiki

12. 7 Şubat 2009
  13. pofidik

pofidik Guest

Lütfen değiştiro resmini oğlumbilekorktu

14. 7 Şubat 2009
  15. canangezer

canangezer Guest

benimde 3.5 yaşında oğlum var.şimdi ikincisini istiyoruz bana geçen sene ikinci bebek dendiğinde çıldırcak gibi oluyodum ama şimdi sabırsızlıkla bekliyoruz.hayırlısı inşallah

16. 8 Şubat 2009
  17. afb

afb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar.Benimde 5 yaşında bir kızım var ve ikinciye hamileyim.İnşallah 1,5 ay sonra bir oğlum olacak sabırsızlıkla bekliyorum.İlkmiş gibi seviniyorum.İnsan küçük bebeşi özlüyor valla.Hayırlısıyla kucağıma alırım inş.

18. 22 Temmuz 2009
  19. pofidik

pofidik Guest

yok çocuğum olmadı 2.si