Ikinci Evliliginizde Ve Ikinci Kez Aldatilsaniz ...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve bekolim tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

5 Aralık 2007
    Konu Sahibi : bekolim
  1. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar merak ediyorum;

Diyelim ki ilk evliliginizi yaptiniz ve severek evlendiniz, cok severken aldatildiniz ve kaldiramayip ayriildiniz, gencsiniz guzelsiniz talipleriniz cok bi muddet sonra ikinci evliliginizi yaptiniz ...

Ama ikinci evliliginizde de aldatildiniz, ne yapardiniz, yine ayrilirmiydiniz ?
    fisfisfis

2. 5 Aralık 2007
  3. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardimcin olsun guzelim, insAllah ayni olayi bidaha yasamazsin, mutluluklar bizimle olsun ... :1hug:

4. 5 Aralık 2007
  5. busu

busu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    bende bu aciyi yasayanlardanim kadinlarin kaderi bu olsa gerek

6. 5 Aralık 2007
  7. Hanzadeler

Hanzadeler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar malesef dediklerinizi yaşıyorum,aynen..2.evliliğimi yaptım kadere bak yağmurdan kacarken doluya tutulmak buna derler..güya 2.eşimi,ALLAH inancı var,namazını kılıyor,harama bakmaz diye çok güvenerek tercih ettim ama insanların bazı zayıf tarafları oluyor demek,cepten mesajlaşmalar,konuşmalar,netten arkadaslık sitelerine üyelikler ve en sonunda yine cepten chatwalk servısıyle tanıştığı bayanla buluşmak için 4 saatlik yola gitti ve görüştü..senağlama

8. 6 Aralık 2007
  9. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen ne yaptın peki...şuan hala evlimisiniz..
    ben olsam ilk evliliğimde bunu yaşamış olsam sonradan kimseye güvenipte evlenmem kendi ayaklarımın üstünde durur hayata tek başıma maydan okurum illa 2 kişi olması gerekmez tek başımızada bu hayatta kalma mücadalesi verebiliriz...:içelim::hooray:süprizzzzz

10. 6 Aralık 2007
  11. kayserilim

kayserilim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    AY kizlar uzuldum allah kimsenin basina vermesin zordur evet ALLAHIM yardimciniz olsun kader demek nediceksin cok uzuluyorum benimde basima buna benzer bisey geldi ama allahtan esim yaptinin esseklik oldugunuu soyledi ama bikac sefer gorusmus ve ben yakaladim konusurken acayip sok oldum kavgalarimiz oldu ama dedimya esseklik etim dedi ozurdiledi bide isn garip yani eline yuzune bulasdirdi ya yani anlatsam okadar komikki saf diyeyim ozentimi oldu diyim bilemeiyorum affettim ilkdi ikinci cocugum oldu cok sukur mutluyum esimi seviyorum hatasini anladi mutluyum yani sizi anliyorum oookadar zor biseyki rabbim bidaha kimseye gostermesin

12. 6 Aralık 2007
  13. kayserilim

kayserilim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bide isn garip yani aldatan erkekler aldattigin kim esin kimle baska bi kadin okadinlar nasil bir beyinsizki ya evli erkeklere nasil vijdan allahim islah eylesin anacim oyle kadinlari allahim sasirtmasin nediceksiniz insanin mantig akli almiyo ardamari catlamis aciz zavalli allah korkusu olmayan kadinar seytana hizmet ediyolar allah yardimcimiz olsun tabi evli erkeklerede akil versin nediyim bukadar ac gozlu olamslar nevar ya evinde kadin deyilmi ya uff cok sinirlendim ya git allaha emenet olun kizlar nediyim ki

14. 6 Aralık 2007
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Bekar oldugum halde kaçkez aldatıldım...(Galiba yine aldatılıyorum:çok üzgünüm:senağlama)
    Biz bayanların kaderimi yoksa bu kaderi yapan biz bayanlar mı? anlamış değilim...
    Bir insan kaç kez yürürken yıkılıp kalkarki????:çok üzgünüm:

16. 6 Aralık 2007
  17. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Sana ne söyleyebilirim ki canım. Allah ıslah etsin erkekleri, belirli bir yaşta gözleri dışarda mı oluyor nedir, kuduruyor bunlar. Ellerindekinin değerini bilmiyorlar. Kaybedincede vah tüh diyorlar. Önemli olankaybetmeden değerini bilmekte

18. 6 Aralık 2007
  19. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    birde olsa beşte olsa boşanma kararı aldıysam tak sepeti koluna herkez kendi yoluna derim. birinciyi boşarsam ikinciyi zor alırım onuda söyliyim. CADIARZU