ikinci evlilik

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve acelyaelif tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : acelyaelif
  1. acelyaelif

acelyaelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar bende ikinci evliligime hazirlaniyorum....haziranin 4 ünde, ne zormus herseyi planlamak,dügüne hazirlanmak......:yerimseniben varmi aranizda ikinci evlilige hazirlanan yada ikinci evliligini süren?

2. 21 Mayıs 2009
  3. KuRabiYe

KuRabiYe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben daha 1.cideyimm kaydirigubbakcemile3
    ayy bu stresi ikinciye yaşamakta zordur ama gececek inşallah.şimdiden hayırlı olsun cnm...

4. 21 Mayıs 2009
  5. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah kolaylık versin canım 1i 2si diye ayırma lütfen evlenicem de ne olmuş ikiyse:1closedeyes:
    evet hazırlıklar gayet zor bende sözlüyüm yaklaşık bir senedir nişanım olucak temmuz başıda ama böğğğ geldii cidden yoruldum artık bir sabah uyanıp herşey olmuş ve bitsin istiyorum

6. 22 Mayıs 2009
  7. boncukk

boncukk Guest

Fazla bişey kalmamış düğüne de, tebrik ederim. darısı başıma demek istiyorum. :asigim:
    1. evlilikten sonra şu an bir erkek arkadaşım var, evliliğe karar vermek yeniden cesaret etmek nasıl olacak, ya da olacak mı bilmiyorum. Daha önce hiç evlenmemiş, bu sorumluluğu almamış gibi hissediyorum. Siz bu aşamaları geride bırakmışsınız. Mutluluklar ve gönlünüzce bir yuva dilerim. :Saruboceq: a.s.
    Eşinizin ilk evliliği mi olacak?