İkinci kere burun ameliyatı olan varmı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve dilek.sen tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

28 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dilek.sen
  1. dilek.sen

dilek.sen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar Merhaba,ben yaklaşık 6 sene önce sağlık sorunlarım nedeniyle burnumdan ameliyat oldum.Tam anlamıyla estetik değildi benimkisi.Kemik eğriliği olduğu için bu eğrilik düzeltildi ve burnumdaki kemer çok hafif törpülendi.Ama çok pişmanım keşke olmasaydım şimdi hafif eğrilik yine var üstelik hiç olmadık bi yerde burnumun uç kısmına yakın bi yerde kemik çıktı yine törpülenecek yani.Üstelik burnum en ufak bi darbede inanılmaz acıyo.Sormak istediğim burun ameliyatlarında 2. Ameliyat daha riskliymiş burun derisi inceliyomuş diye okumuştum biyerde bunun hakkında bilgisi olanınız varmı?

2. 28 Haziran 2009
  3. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 7 sene önce burun estetiği yaptırmıştım berbat bır sonuc cıkmıstı zaten ikinci amelıyatımıda 10 gun önce oldum hiç bir riski yok canım nıe olsunkı..sanatcılara baksana kaç kez burun estetıgı yaptırıolar begenmeyıp begenemeyıp seren serengıl ceylan felan bırcok kere burun yaptırmıslar allah işallah bıze 3. gerek bırakmaz zorunda kalınca yaptırdık işte 2.yı suan cok iyiyim

4. 28 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ben 3üncü ameliyatimi yaklasik üc hafta önce oldum...eminim risklidir ama doktora bagli birsey bu...yani isinde cok iyiyse hic korkulacak birsey yok...:)

6. 29 Temmuz 2011
  7. neseem

neseem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    size bir sorum olacak acaba aynı doktora mı revizyon oldunuz...

8. 29 Ağustos 2012
  9. Sare16

Sare16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    2. veya 3. kez ameliyatın riskleri neler acaba ? O kadar ağrıyı çekebilene helal olsun doğrusu. .

10. 26 Nisan 2013
  11. siremednah

siremednah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    26
    ben de olmayı dusunuyorum burun kemerim alındı fazla oyuk var orantısızlık var ucunda renk degisimi oldu delikler aynı dgil... :KK43:

12. 26 Nisan 2013
  13. ecemali

ecemali ecemali Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    118
    slm siremednah,ben de bir sene önce revizyon oldum,ilk burun estetiğimde hem deviasyonumu dr almamıştı hem de ilk üç ayda burun gövdemde çökme olmuştu,sonra 8 ay sonunda tekrar burun estetiği oldum şu anda bir yıl oldu,sonuçtan memnunum,doktorum kbb uzmanı,nefes almamdaki zorluklar sonra erdi,hem de şeklinden çok memnunum,doğal,yüzüme uygun ve uyumlu bir burnum var,
    renk değişimi ne alaka şaşırdım işin doğrusu..
    profilimdeki resimlerime bakabilirsin..

14. 26 Nisan 2013
  15. leblebis

leblebis Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    25 yoruma 10 kaldı

16. 26 Nisan 2013
  17. leblebis

leblebis Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    9 yorum kaldı 25 e ah yönetici ahh :)

18. 28 Nisan 2013
  19. siremednah

siremednah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    26
    evet gordum cok guzel gorunuyor masallah ..evet renk degisimi var uc kısmı koyu kahve ust kısmı beyaz kemik cizgim yok cok sacma bisey oldu :s anca 3 sene sonra olabilirm ameliyat 13 bin isteniyor revizyonda suanda kararım emre ilhandan yana suana kadar barıs cakıra da iyi diyorlar ama bakalım hele bi parayı bulayım da ..