ikinci kez anne olmak istiyorum.....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

10 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

ben ikinci kez anne olmak istiyorum...bunun için 2 yılımı verdim.ama sonuç yok alamadım.......benim gibi olanlar ve sonradan ikinciyede hamiş kalanlar desteklerinizi bekliyorum...benim umudum varmı sizcee

2. 10 Mart 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    2 yıl boyunca nasıl korunmuştun? onunla alakası olabilir

4. 10 Mart 2008
  5. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bir tane bile yok sadece sana destek olmak için geldim rabbim tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bir evlat daha nasip eder kız üzülme sende bir tane var biz daha birini bile tutturamadık :)

6. 10 Mart 2008
  7. cidy

cidy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  8. 10 Mart 2008
  9. kristal70

kristal70 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende istiyorum.rabbim inşallah verir arkadaşım

10. 10 Mart 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım ben spiralle korundum.her yıl kontrole gittim.ama 3 ay evvel rahim filmi çektirdim hani acaba zararı oldumu diye ama temiz çıktılar.her iki tüpte açık..

12. 10 Mart 2008
  13. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    larencim seninle aynı durumdayız bende 2.yi isatiyorum 1.5 yıldır olmuyor bende spiralle korundum ama bana drum daha önce cocugun oldugu için şansın coook fazla dedi sen ilk için tedavi oldunmuydu canım

14. 10 Mart 2008
  15. EU3

EU3 Guest

doğacım benim kader arkadaşım....dr banada aynısını dedi.senin çocuğun olduğu için şansın daha fazla.o yüzden seni kaçırmak istemem dedi.bana referans olacaksın diyede şaka yapıyordu.o yüzden bu ay çok ümitliydim.ben 8 ay olmayınca gebelik dr. gittim ilk üç ay (birer ay arayla dinlenme süresi verdi dr) klomen kullandım çatlatma iğnesiyle.gebelik oluşmayınca dr um rahim filmi istedi hani spiralden dolayı herhangi bişe oluşmuş mu diye temiz çıktı...sonra iki ay deneyin rahim filminden sonra kendiliğinden gebelik oluşur diye..bekledik yok!! sonra işte bu ay gonal f kullandım hergün yumurta takibim vardı 19 mm olunca çatlatma iğnesi 36 saat sonra ilişki sonra gün aşırı ilişki.....ve dün yine hüsran..işte canım böyle..sen tedavide hangi aşamadasın.bende ve eşimde hiç bir sorun yok yani bilinebilecek sorun....

16. 10 Mart 2008
  17. EU3

EU3 Guest

ilk çocuğumda tedavi olmadım canım.evlendim 3 ay sonra hamile kaldım.çekilecek günüm varmış.eşim çok sevinmişti anlatamam.mevlütler okuttu,adaklar kesti.ben anlamadım ne var bunda bu kadar büyütecek falan dedim.itiraf ediyorum çok ta güldüm...allah işte böyle yapar..şimdi o stresi ben çekiyorum...

18. 10 Mart 2008
  19. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim 3. ayım klomenle canım benim bu ayda olmazsa gonalfye geçicez eşimin sorunu yok bana dr pkossun dedi anlamadım valla ilkini tedavisiz hamiş kaldım bu olmuyor arkadaslarım hep 2.yi dogurdu benimde moralim bozuluyo tabi.aslında bizi bu stres engelliyo bence kafana fazla takmamamya çalış (diyene bak :))))))))))kelin ilacı olsa.:))))))))))))