Ikinci kızına hamile olan veya dogmuş olan hanımlar buyrun sohbete

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve helenx tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : helenx
  1. helenx

helenx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba iki kız anneleri.....
    evet bende ikinci kızıma hamileyim artık merak ediyorum iki kızı olacaklarının duygularını seviniyorlarmı yoksa burukmu geçiyor hamilelikleri....
    iki kızı olupta doganlar..büyütenler.nasıl bi duygu iki kız annesi olmak.anlaşıyorlarmı....
    iyi yanlarını veya kötü yanlarını bahsedin bize...tavsiyeleriniz varmı iki kızı olan bir anne olarak......anlatın .paylaşın...tecrübelenelim.....

bende kısmetse ocakta dogum yapacagım..önceleri çok üzüldüm kızım olacak diye erkek bebek çok istedim ama olsun evladım saglıkla gelsin...artık merak ediyorum onu....

hadi buyrun ................turkbayragi

2. 9 Aralık 2009
  3. esmerkz29

esmerkz29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    bende ikinci kıza hamileyim aralık 25 te doğumum var hayırlısıyla biraz burukluk oluyo tabi bi süpriz yapsın çok isterdim

4. 9 Aralık 2009
  5. Nrrr_1985

Nrrr_1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    helen canım ben bu yumurtlama gününe çok inanıyodum ya sen denedim tutmadı dedin
    peki tek ilişki mi yosa adetinin kaçıncı günleri ilişki denedin
    bende yavaş yavaş alışıyorum 2. kızıma

6. 9 Aralık 2009
  7. kumru3

kumru3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hiç üzülmeyin.iki kız annesiyim.üçüncü bebeğime hamileyim.ve bende evdeki tek kızım hiç kız kardeşim yok.eğer ikinci çocuğum erkek olsaydı hiç ara vermeden yine hamile kalırdım.çünkü kız kardeşinin olmamasının çok zorluğunu çektim.hala imrenirim iki kardeş görsem.benim kızlarım maşallah tam bir arkadaş bi sırdaş gibiler.başka bi arkadaşa bile ihtiyaç duymuyolar.ve eminimki büyüdüklerindede birbirlerinin en büyük destekçisi olacaklar.

biri 10 diğeri 11 yaşında.ikisini yanıma alıpta sokakta dolaşırken gurur duyuyorum.üç arkadaş gibiyiz.dediğim gibi hiç üzülmeyin hayattaki en büyük destekçiniz onlar olacak.sevinin bence.

8. 9 Aralık 2009
  9. sesomu

sesomu Hayirlisi...:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne güzel...Allah bağışlasın...
    ben hep 2 kızım olsun istemişimdir..ama eşim 1 kız 1 erkek olsun istiyo ben de tamam diyorum,bir kızım olsun da,hayırlı,sağlıklı..herkesin bir kız evladı olmalı bence,erkekler büyüyünce aileden uzaklaşıyo ama kızlar evlenseler de hep aileyi düşünüyo...:)
    benim babamın bi lafı vardır:kızın olsun çamurdan olsun...:KK70:
    İnşallah Allah bana da nasip eder sağlıklı,hayırlı bi kız evlat,vakti saati gelince.........

10. 10 Aralık 2009
  11. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213
    merhabalar..
    .ende ikinci kızıma hamileyim.bende merak ediyorum anlaşacaklarmı..araları nasıl olacak diye.ama kende kız kardeşlerimle diyologlarımı düşününce harika olacak diyorum.ben çok memnunum kız kardeşlenim oldugui çin.bence benim kızlarda şanşlı olacak...

bazen insan annesine diyemeyecegi şeyleri kerdeşleriyle payaşıyor....bende onların arasındaki güzel dyalogları görüp sevinecigim......

12. 10 Aralık 2009
  13. iki kız bir oğlanız biz. ablamla ben süper anlaşırım.ıyi ki var o. abimi de seviyorum ama abla başka bişey.. Erkeğide kızıda tatmak ister insan ikisinin de tadı ayrı elbette. ben ilk bebeğime hamileyim kız bekliyorum. ama ikincisi oğlan olsun derdine daha 20 haftalık hamileyken düştüm. kızıyorum kendime. en az 3 sene ara vereceğim kızımı yuvaya yarım gün gönderince yeniden bebek düşünürüm ancak. Allah onu da oğlan versin dilerim. 3. bebeği yapmayı hiç düşünmem o zaman. Allah kalbime göre verir umarım. nasip eder bana da :

netice de iki kız annesi olmak anne için çok güzel,süper,mümkün olan en süper durum olmasa bile çocuklar için süper. abla kardeş hep gözetirler birbirlerini :)) bana bişey olsa gözüm arkada kalmaz))

14. 10 Aralık 2009
  15. nures

nures Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde iki kızım var.Allah onlara sağlık sıhat versin.Bütün çocuklara inşallah.ınsan farklı cinsiyette olsun istiyo.Ama iki kızın olması çok güzel bir duygu.Geçen sene hamileydim.Daha küçük olmalarına rağmen benimle o kadar ilgileniyolardıki.Bazen gözlerim doluyodu.Bilmiyorumki kaç erkek çocuğu onu yapar.

16. 10 Aralık 2009
  17. helenx

helenx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    daha önceden biliyorum canım seni.dertleşmiştik seninlede.kısmet artık.saglıkla gelsinlerde..
    bizde doktora bidaha bakın kesin kızmı diyoz doktor.garanti iademiz var diyor.ayol ne iadesi oglan olsunda tek son anda ögrenelim diyorum doktora yok yok resmen gösteriyo kız oldugunu diyo.kaydirigubbakcemile3

18. 10 Aralık 2009
  19. helenx

helenx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0

artık bende alıştım kız olyına..
    canım daha önce yazmıştım bi daha diyeyim.doktordan yumurta takibi yaptırdım ben.sabah muayeneye gittim çatlamak üzere demişti.bir kaç saat sonra iyice çatlar dedi.bizde sabah kocayı kim görüyokaydirigubbakcemile3adamcagız işte.artık akşam başladık.üç gün tek ilişkilerle hamile kaldım.yani yumurta çatladıkta sonra ilişki olmuş oluyo benimki.ama kısmet işte rabbim sanabi kız daha verecegim dedi..buyursun hoşgelmiş...