ikinci tüp bebek yaptırıpta tutan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sefda tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sefda
  1. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim birinci tüp bebek demem geçen ay oldu fakat tutmadı ikincidende korkuyorum içinizde ikinci denemesinde tutan varmı acaba birde ilaçlar pahalanmış diye duydum doğrumudur:? çok mutsuzum çokkksenağlama

2. 14 Kasım 2008
  3. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüp bebek denememin ilkinde puregon kullandım fakat değişmek istiyorum biraz pahalı menegon daha ucuz galiba varmı bi bilginizsenağlama

4. 14 Kasım 2008
  5. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Ben varım.ikinci denememde tuttu çok şükür, arıca rapor çıkartamıyormusun ???? Çok daha hesaplı olur.Eğer almak istersen Menagon elimde bol miktarda var, ücretli alıcaksan dışarıdan sana uygun fiyata verebilirim.Yeni yolun şimdiden hayırlı olsun.

6. 14 Kasım 2008
  7. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tşk ederim canım rapor çıkartcam fakat yine çok tutuyor dediler yeni fiyatlardan haberim yok sen nerde yaptırdın hangi hastanede ve menegonla oldun bu tedavini galiba inş benimde olur kafam çok karışık ya olmazsa napcam ben özeldede yaptıramam

8. 16 Kasım 2008
  9. berensu

berensu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım benimde ilk denemem tutmadı ikinci denedik ve daha uygun ilaçlarla sonuçta hepsi aynı işe yarıyor ve şimdi 11haftalık hamileyim:nazar::teytey:ve ikizlerim olacak inşallah hiç üzülme Allah çok büyük sabret.Rabbim bütün isteyenlere versin aratmasın inşallah:1hug:

10. 16 Kasım 2008
  11. pisagor

pisagor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim de ikinci denemem. daha doğrusu ilkinde tutmadı, ikinci denememiz dondurulmuş embriyolarla oldu, 5 haftalık hamileyim.