ikini evlilik yapılmalımı yapılmamalımı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve filizadm tarafından 6 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Eylül 2008
    Konu Sahibi : filizadm
  1. filizadm

filizadm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sızce boşanan ınsanlar çocukları için evlılık yapmamlarımı daha doğru üvey baba veya anne yuzunden yoksa herkes bırgun yanlız kalack herkesın hayat arkadaş bulmalımı.yanlızlık gerçekten zorrr.ve ben daha çok gencım 25 yaşındayım ama evlılıktende çok soğudum.hep mutlu bı yuvam olsun dıye evlılığı ıstemıştım ama olmadı 10 aylıkta bı kızım var.kafam çok karışık gelecekle ılgılı.

2. 6 Eylül 2008
  3. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Anladığım kadarıyla boşanmış bir bayansınız. Eğer karşınıza güveneceğiniz, seveceğiniz, kızınızı da kendi kızı gibi görebilecek birini bulursanız hiç durmayın bence. Neden tek başına bir hayat mücadelesine devam etmek zorunda kalasınız ki? Üvey anne üvey baba hepsi canavar değil ki bu insanların. Benim annem ve babam ben 12 yaşındayken boşandıktan sonra babam yeniden evlendi ve şimdiki eşini çok çok seviyorum ben. Bana ve kardeşime annemden farklı yaklaşmadı ve annem gibi olmasa da ablam gibi severim onu. O yüzden eğer doğru bir insan bulduğunuzu düşünürseniz hiç tereddüt etmeyin bence

4. 6 Eylül 2008
  5. EU2

EU2 Guest

slm. canim. elbete evlenebilirsin hem daha cok gencsin. eger karsina iyi bir insan cikarsa senin yavrunuda kabullenirse neden olmasin ki. ne insanlar var ikinci evliliklerinde mutlu oluyorlar cünkü birincide yampis oldugu yanlislari yapmiyor. benimde ikici evliligim iki tane yarum var biz 5 senedir cok mutluyum elbette benim icin önce cocuklarim eger cocuklarimi kabullenemeseydi bu beraberlikte olmazdi . karamsar olma sana mutluluklar canim

6. 6 Eylül 2008
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım karşına anlayışlı güvenilir,sana iyi bi eş çocuğunada iyi baba olacaksa neden evlenmiyesin ki...yanlızlık allaha mahsus....ama evlilikte acele etme ...sonuçta yanlızlık kadar zor bişey yoktur...

8. 7 Eylül 2008
  9. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    böylesi konular açılınca aklıma nedense Orhan Velinin bir şiiri gelir;
    bilmezler yanlız yaşamayanlar,
    nasıl korku verir yanlızlık insana
    insan nasıl konuşur kendisi ile nasıl koşar aynalara
    bir cana hasret..
    bilmezler

10. 7 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

25 yasındasın benden kucuksun,
    ben bıle bekarım hala sen evlenmıssın neden ewlenmeyesın kı bır daha?
    hıc bısey olmaz bebıs de daha mutlu büyür belkı kımbılır,. yenı ınsan ıcın eşim dıyebılıceksenız durmayın ewlenın.

12. 7 Eylül 2008
  13. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kendin için evlen ama bebeğin var üstelik kız üvey babayla büyümek nasıl zordur bilirmisiniz bence evlenme çocuğunla büyü onu evlendir öyle evlen yada evlen ama sakın evlendiğin kişiden çocuk yapma araya üvey sokma evladına bu acıyı yaşatmamalısın hakkın yok buna

14. 7 Eylül 2008
  15. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede evlen fakat emin olmadan evlenmiş olmak için evlenme çocuğuna babalık yapabilecek sanada ii eş olabilecek birini seç ve evlenme kararında acele etme ki ilk hatalar olmasın doğru insanı seçmiş olasın duygularından çok mantığın önde olsun seçeceğin kişide

16. 7 Eylül 2008
  17. hsntn

hsntn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    karşına mutlu olabileceğine inandığın biri çıkarsa 2 kere düşün karar.Benim fikrimi sorarsan yani ben senin yerinde olsam ekonomik bağımsızlığım varsa büyük konuşmayayım birdaha koca kahrı çekmek keyfime bakarım dünyaya bidahamı gelecem ben bıktım erkek milletinin dırdırından vırvırında kadınlar için bekarlık sultanlık.

18. 7 Eylül 2008
  19. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım acele etme tekrar evlilik için belliki gereken eğitiminide tamamlamışsın...yani ekonomik yönden bir sıkıntın yok....ilerisi içinde yok....
    .
    Belki bir gün hepimiz yeniden aşkla selamlaşırız.

Bir ilişkiye başlarken ne zaman biteceğini, nasıl biteceğini bilemez insan. Nasıl bitecek biliniyor ya da en başta düşünülüyorsa da bunun adına da ilişki denmez zaten. Bitiş anı ise çoğunlukla bağra çağıra gelir. Aşk haykırır "bitiyorum beni kurtarın" diye. Taraflardan biri bu haykırışa kulak verip çaba göstersede, diğer taraf onunla aynı fikirde değilse, tek tarafın çabası o aşkı kurtarmaya yetmez. Aşkı kurtarmak istemeyen taraf sonunda pılısını pırtısını toplayıp çeker gider.

Sonra birbiri ardına sorular gelmeye başlar. "Neden Bitti?", "Hata Kimdeydi?", "Başkası mı var?" Bu sorular yanıt bulsa dahi neyi değiştirebilirsiniz ki? Düşündükçe işin içinden çıkamaz hale gelirsiniz. Sizi böyle p.. gibi ortada bırakıp gitmesini içinize sindiremezsiniz. Bu durumda kimisi işi hakaretlere hatta şiddete kadar vardırır. Kimisi nasıl intikam alacağının planlarını kurmaya başlar. Kimisi de kendisini daha sonra daha çok acı verecek olan "Geri Dön" yalvarmalarına başlar.

Eski aşkınızın hayali sizde ne kadar uzun süre kalırsa, sizin hayattan kopuk şekilde yaşamanızda o kadar uzun sürecektir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.