İkisini beraber emzirmekten yoruldummm fikir verin bana kızlar

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve minikkuzum tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : minikkuzum
  1. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benimkiler 9 aylık artık her gece ve sabaha karsı bearber uyanıp ortalıgı yıkıyorlar bagıra bagıra ikisini bir emzirmek zorunda kalıyorum sırt üstü yatıp ama artık cok yoruluyorum ve sıkıntı basıyor baska türlü uyutamıyorum .bi fikriniz var mı ne yapacam beeennn.kaydirigubbakcemile

2. 29 Ocak 2009
  3. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla çok şirin geldi bana gülesim geldi resmen seni sömürüyolar:) biraz daha sabretcen artık akılları eriyo:)

4. 29 Ocak 2009
  5. Kromika

Kromika Guest

mama takviyesi yapıyor musun? eger öyle yapıyorsan birini emzir diğerine mama ver eşin sana yardımcın oluyor mu canım

6. 29 Ocak 2009
  7. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kromika esim yardımcı oluyor ama onların derdi mama yemek degil zaten beni yemek.sırf emmek istiyorlar cok fena alıstılar odalarını ayırsam diyorum bizim odamızda yatıyorlar cünkü.bilmiyorum saskınım..sirincim sen de görsen daha da gülersin cünkü emerken el ele tutusuyorlar.kaydirigubbakcemile5.ben de gülsem mi aglasam mı bilmiyorum ama zor oluyor.tiryaki benimkiler..:içelim:

8. 29 Ocak 2009
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm lütfen kızma bana ama tebessümle okudum o kadar keyif aldımki acaba benimkilerde bölemi olacak der oldum ...eşim şimdiden bana sen inek olacaksın diyor
    kurban olurum ben onlara yaaa.........elele tutuşuyolar heee harikaa yaa
    sen şikayetcisin haklısında ama benim gibi zor bulursa bebeği insan böle şeylerle mutlu oolur...

inş..yapmazlar böle ayır bencede ....ben oda yapacam yatak odamda sepet bile koyacak yer yok.....ben çekyatta yatacam odalarında

10. 29 Ocak 2009
  11. meltem44

meltem44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya bende emzirirken hangi şekle gireceğimi şaşırıyordum, ikisi birden acıkıp ağlamaya başlayınca bende oturup onlarla ağlıyordum. Ben kanepeye oturuyordum ayakları dışarı gelecek şekilde birini sağıma birini soluma alıp emziriyordum tabi altlarına destek koyarak :ecrin_bebek::ecrin_bebek:şimdi 2 yaşındalar o zor dönemleri atlattım Allah kolaylık versin sanada:Saruboceq:

12. 29 Ocak 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canm inan gulerek okudum yazdiklarini.. cok sekerler ya... dayanamadim ablama da okudum hatta..
    cok mutlu olsun yavrularin ya hep el ele olsunlar canlarim benim...:1hug:

14. 29 Ocak 2009
  15. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148

Ay çok duygulandım elele tutuşmalarından dolayı, Allah ayırmasın :Saruboceq: mutlulukla sağlıkla büyüsünler inşallah..:nazar::nazar:

16. 29 Ocak 2009
  17. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah kurban olurum demek elele tutuşuyolar ay canlarım ya annesi benim için öp çok feci kanım kaynadı

18. 30 Ocak 2009
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ay kıyamam ben onlara inşallah rabbim bizlere nasip eder o duyguyu tadarız. tabiiki zor herkes birini emzirirken zorlanıyor sen ikisinide emziriyrsun. olsun annelik sabır ister az kalmış artık yakında bırakırlar emmyi mamaya başlayınca rahat edersin. Mevlam ömürler versin canım.