İkiz Anne Adayları Lütfen Bakarmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Chilekli tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : Chilekli
  1. Chilekli

Chilekli Bir Bedende Üç Yürek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bugün keseyi görmek için doktora gitmiştik.O da ne bir değik iki taneymiş bebişler:)İlk başta çok sevindik tabiki yalnız doktorumuz bize risklerini anlatıp bende biraz araştırınca kafamız karıştı.pazartesiye kadar bize süre verdi isterseniz teke indirgeme işlemi yapalım dedi.Kafam çok karışık ve sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.Özellikle şuanda ikizlerine gebe olan anne adayları ve ikizlerini kucağına almış anneler lütfen bana akıl verin.şimdiden çok teşekkür ederim hepinize...

2. 30 Mart 2010
  3. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben şuan 9 haftalık ikizlerime hamileyim dr bana hiç ole biriskten bahsetmedi cok burda ikiz hatta ucuz annelrimiz var bence kalbının sesini dinle bide rabbim sana 2 tane nasip etmiş vardır bundada bi hayır bişe olmaz Allahın izniyle bence sonlandırma derim

4. 30 Mart 2010
  5. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    üçüzde risk olduğunu duydukta ikizde böyle bişeyi ilk defa duyuyorum ya.
    ne gibi bir riski varmış onuda açıklasaydı.
    geçerli bi sebep yoksa çok saçma bi karar olur..
    genelde tüpte ikiz bebek dünyaya geliyo.

6. 30 Mart 2010
  7. Chilekli

Chilekli Bir Bedende Üç Yürek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erken doğum riskinden ve çeşitli anomalilerden bahsetti zaten bahsettiği şeylerin hepsi interneti araştırıncada bulmak mümkün ama zaten öyle abartılı bişiyler demedi toplamda %10 gibi bir riskin var dedi.Zaten kesinlikle sonlandırmayı düşünmüorum sizinde dediğiniz gibi rabbim verdi onları ve ancak o alır geriye.çok tşk ederim iyi dilekleriniz için.

8. 30 Mart 2010
  9. cingis.pembesi

cingis.pembesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 21 haftalık ikiz gebesiyim. Evet çok kötü şeyler yaşadım kanamam oldu, tüp bebekten dolayı yumurtalıklarım döndü 4.5 aylıkken narkozlu ameliyata girdim. Amniyosentez için her iki keseden su alındı. Ama hala bebeklerim benimle. Ben hiç bir zaman onların birinden bile vazgeçmeyi düşünmedim. ınş. gebeliğin ilerlerde onların tekmelerini hissetmeye başlayınca ne kadar şanslı bir anne adayı olduğunu o zaman anlarsın. ıki bebek iki kat mutluluk iki kat heyecan demek. Heleki ultrasonda birine baarken ötekide sanki duyup kafasını sana doğru çevirip bakıyor ya, bi anda iki bebeğinide kardeş kardeş görüyorsun ekranda anlatılmaz bi duygu.O yüzden asla vazgeçme. Rabbim verdiyse bi sebebi vardır.