ikiz anneler anne karnında bebekler sağlıklımı???

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve yamo tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yamo
  1. yamo

yamo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ultrasonlarla bakılıyor. tarama testleri çoğul gebeliklerde geçerli değil.herhangi bir rahatsızlığı varmı emin olmayı her anne ister ama malesef çoğul gebeliklerde pek ortaya çıkmıyor. bana verilen bilgiler böyle. çoğul gebe anneler lütfen bu konuyu paylaşalım. birbirimizden bişeyler öğrenebiliriz.

2. 21 Mayıs 2009
  3. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende 18 haftalık ıkzlere hamıleyım benım dr umda benım gıbı pımpırıklı 2lı test falan yaptırdık.bende b u testlerın ıkız bebeklerde yanıltıcı oldugunu soylemıstım oda benım ıcınde gozumle gordugum seyler daha onemlı dedı sonucta ultrasonla bırcok seyı gorebılıyorlar allah ınsallah hepımıze bebeklerımızı zamanın da ve saglıklı bır sekılde kucagımıza almayı nasıp eder

4. 22 Mayıs 2009
  5. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.bende ikizlere hamileyim ikili üçlü test banada yapılmadı ense kalınlıkları ölçüldü ayrıca perınatolog prof.detaylı usgde baktı bir sorun görmuyorum dedi ama insan ister istemez huzursz oluyo üçülü taramann zamnı geçmeden yaptrsammı diye düşünüyorum bu seferde çoğlu oldugundan dolayı iii sonuc almazsam onu takıcam gerçekden ikizlerede yapılabılecek testler geliştirsinler yaa..

6. 29 Mayıs 2009
  7. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar detaylı usgye kaçıncı haftada girdiniz acaba 19 uygunmu