ikiz anneleri bebek odalarını ne zaman sipariş ettiniz?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve merit tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : merit
  1. merit

merit minik mucizelerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar,
    ben de 15+4 haftalık ikiz anne adayıyım. yavaş yavaş mobilyalarına bakalım dedik, fikrimiz olsun diye.
    mobilyacılar sipariş ile yapımın 1-1,5 ay civarında süreceğini söylüyorlar. e epey bir süre de boya kokusunun çıkması lazım.
    bir yandan da büyükler erken daha diye korkuyorlar.
    ben de hemen şimdi değil ama 1 ay sonra falan yavaş yavaş sipariş vereyim diyorum.
    siz ne dersiniz, sizler ne zaman nasıl hallettiniz bu işi?

2. 6 Ocak 2009
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    bende bu konuda kararsızım ve üstelik yatarak gebelik geçiriyorumm
    20 haftadayız ama daha erken gibi geldi

4. 7 Ocak 2009
  5. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    canim ben 30 haftadan soonra aldim mobilyalari bir besik almistim once sonra digerini 1 ay sonra almistik

6. 7 Ocak 2009
  7. SEVILAY71

SEVILAY71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kusura bakmayın adet bitiminden bu yana acayip derecede sağ kasık ağrısı ve mide bulantısı ve bacağa doğru sağ kasıkta sanki dolgunluk var neden acaba bana yardımcı olun
    benim adetim 26 sında oldum 29 unda bitti ve bende sağ kasıkta ağrı bacağa doğru vuruyor ve mide bulantım ve iştah canım arada bir şey çekiyor ne kullanmam gerek bir şey içmiyom acaba hamilemiyim ayağıma neden vuruyor ve kasık ağrısı sağ kasıkta belim ağrıyor ve idrara çıkıyorum peki sizce nedir lütfen yardım sağolun allah razı olsun sizden ve hamile kalma günleri ne zaman bliyormusunuz sağolun allah hepinzin gönlüne göre versin teşekkürler birde bir şey daha söylücem eşimede mağlum oluyor benim yaşadığım şeyler mesela mide bulantısı ondada var teşekkürler yardımınız için

8. 7 Ocak 2009
  9. shiny

shiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben 25. haftama girdim. 2 hafta önce sipariş verdik. Ocak sonu gecelek kısmetse. Boya kokusunun çıkması da 1 ay gibi bir süre alıyormuş. Şubat sonu Mart başı da dolaplarını yerleştiririz.

10. 7 Ocak 2009
  11. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    o zaman bende 24 hafta bitince gidip bakacam zaten çok yer gezmeyecez renk değişimi yaparsak 1 ay boya kokusu içinde bir ay ferekiyor dendi......sipariş veririz istediğimiz zaman gelir...ama 6 ay kesin biitmeli .....sonra ev düzeni değişecek daha kıyafet almadık alıp yıkancak......oooooooooo ne çok işim var yaw geçmi kalıyorum acep

12. 7 Ocak 2009
  13. merit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben gezip beğendim bile :eek:
    16.haftamdayım şimdi, 20 de falan siparişi vereyim diyorum ben. hazırlanıp gelmesi 1-1,5 aymış.1 ayda da boya kokusu çıksa. e odamızın duvarı boyanacak, içinde eşyalar var çıkartılacak, çok iş var çoook. anca olur sanki değil mi?

14. 7 Ocak 2009
  15. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    valla kanamam olduğundan bu yana korkularım yatma sebebimde bu netten bi yer buldum araba ile gidip konuşacağız ....sende ist.desin nereden beğendin cnm

16. 7 Ocak 2009
  17. merit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    masko ırmak bebeden beğendik biz canım, çok güzel şeyler var fiyatları da nispeten daha uygun. ama internet siteleri yok. araba ile gidip bakmanız lazım. istanbulda nerede oturuyorsunuz canım?
    biz anadolu yakasında çekmeköydeyiz aslında ama bir arkadaş tavsiye etmişti orayı. sonra modokoya da baktık ama modoko çok daha pahalı.

18. 7 Ocak 2009
  19. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    hımmm maskoda pahalı diye duydum cnm ama aklımda olsun bende netten buldum gaziosamanpaşada kendi imalatlarıymışş anneme çok yakın gidip bakacaz olmadı dediğin yerede bakarım