Ikiz anneleri bir sorum olacak

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve hiram06 tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SLM kızlar bende tüp bebekle ikiz bekleyenlerdenim 8 haftalık henüz benim ikizlerden biri çok küçük arada baya fark var kalbi atıyor ama doktor biraz korkuttu bu yaşamayabilir dedi bu durumu yaşayan varmı birde diğer bebeğe zararı olurmu ayrıca keşke ikiz olmasaymış dedi çok üzüldüm riskleri varmış erken doğum düşük falan lütfen bana yardım edin moralim çok bozuk:Saruboceq:

2. 15 Ağustos 2009
  3. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim üçüzlerden biriside öyleydi doktor bu düşer dedi düşmedi hatta diğer iki kardeşini solladı hala daha öyle solluyor hakkında hayırlısı ikiz fikrine alıştırmak zor tabiki ama doktorlar en kötü ihtimalleri düşünürler ayrıca ikiz annesi olmak bir ayrıcalıktır unutmaa sağlıkla gelirler inşşş ...birde kendiliğinden düşse bile çok az biri ihtimal enfeksiyon rskin var diğer bebeğe zarar verip vermemesi ile ilgili artık erken doğm düşük sadece ikizlerde çoğul gebeliklerde olmuyorki ...sendede olacak diye birşey yok herkesin gebeliğin farklı kendine göre ilerliyor....

Sağlıkla kucağına alırsın inşş .....

4. 15 Ağustos 2009
  5. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş cnm ya önce kese boş dedi 1 hafta sonra bebek oluşmuş dedi şimdide kalbi atıyor diyor ama hala risk var ikisi arasında 1 hafta fark var bide ben çok zayıfım merak ediyorum nası taşıycam

6. 15 Ağustos 2009
  7. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    canim hic korkma sen istedikten sonra rabbim de yardim eder benim arkdasimin kide bir hafta vardi aralrinda ikizlarin hep bir hafta sonra geliyordu.dogum yapti gayet saglikli yarin 8 günlük olcaklar.1.54 boyunda ve 47 kiloydu benim arkadsimda.hic zorlanmadi. o doktorda morel vercegine korkutmus sizi.

8. 15 Ağustos 2009
  9. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy cnm inş ya bunları okudukça içim rahatlıyor

10. 15 Ağustos 2009
  11. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    hiç bozma moralini ben de ikiz olduklarını 8. haftamda öğrendim ondan önce tek zannediyorduk..benim de miniklerimin biri diğerinden 5 gün küçüktü pazartesi kontrolümüz vardı ve aralarındaki farkın 1 güne indiğini gördük..senin de miniğin mutlaka yetişir kardeşine..
    düşük ve erken doğum olayına gelince ikiz gebelikler zaten riskli gebelik gurubunda inceleniyor canım..mesela benim 13 temmuzda yoğun bir kanamam oldu fakat ilaç tedavisiyle birlikte yatak istirahati ve çok çok dikkat ederek aştım çok şükür..böylesi sıkıntılar tüm gebeliklerde söz konusu o yüzden sakın üzme kendini..moral çok önemli..konuş miniklerinle..ikinizi de çok seviyorum ve çok istiyorum de onlara ve bol bol dua et..
    sevgiler tatlım..

12. 15 Ağustos 2009
  13. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ölemi ne güzel benimde sonradan çık tı biri başta gözükmüyordu inş cnm dua ediyorum tabi

14. 15 Ağustos 2009
  15. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sıkıntı yapma doktorum bana da ilk gittiğimde burada iki kese var fakat bırı oldukça zayıf duruyo düşebilir yada gelişmeyebılır demıstı tek bebeğin kesın diğeri çelışkılı dedi hatta ikiz olmaması daha iyi seklınde banada dedi bi kaç hafta sonra gittiğimde hamdolsun ikiside yasıyodu zayıf olan diğerıne yetışmış kalplerı atıyodu boşver sen doktorunu takma valla aynı seylerı banada söylemıstı doktorum riskli olur tek bebek herzaman daha iyi diye.tabıkı ilk 3 ay kanamam oldu ama hamdolsun 3aydan sonra birden kestı yıyecek ekmegı varsa senı bırakmaz bebeğin canım hayırlısı olsun

16. 15 Ağustos 2009
  17. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    düşündüğüne bak hram yaaa. bende dördüz varmış. ikisini alaım diyorlar.....ikiz zor değil çok doğuran var ...rabbim kararlar ...

18. 15 Ağustos 2009
  19. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dördüzmü kayra üçüz değilmiydi kısss ne zaman dört oldu cnm ya hiç haber vermiyorsun