Ikiz anneleri ve anne adayları yardım edin..

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve kadesa tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kadesa
  1. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    kızlar ben bugün tam 16 haftalık ikiz bebeklerime hamileyim ama bir sorunum var.hala bebeklerimin hareketlerini hissetmiyorum.o kadar çok dikkat ettim ama maalesef hissedemedim daha.bu normal mi sizce? sizler kaçıncı haftalarda hissetmiştiniz?doktorumada soramıyorum,o kadar çok endişe edip adamı bunalttım ki bugüne kadar,çekiniyorum artık.ama içim içimide yiyor bir soru mu var diye..

2. 23 Ocak 2010
  3. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

henüz erken canım . ben 18. haftadan sonra hissetmeye başlamıştım.. kişiden kişiye değişir bu.
    paniğinide çok iyi anlıyorum aynı endişeyi bizde yaşadık çünkü.

4. 23 Ocak 2010
  5. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    ben 21+0 da hissettim ilk kez ama o zamana kadar neden hissetmiyorum diye de delirmiştim..çok haklısın ama sakin olmaya bak..sonrasında da devam edebiliyo,bugün az mı hareket ettiler, iyiler mi vs vs gibi vesveseler..aslında hiç birini yapmadan huzur içinde geçirmek lazım bu dönemi ama çok iyi anlıyorum seni hepimiz panikliyoruz zaman zaman..

6. 23 Ocak 2010
  7. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    endişelenme canım hala normal hissetmemen. ben 18. haftamda hissetmiştim. 20. haftalara kadar normal hissetmemen.

8. 24 Ocak 2010
  9. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    kızlar çok sağolun,içimi çok rahatlattınız.doğuma kadar bu telaş ve kuşkular bitmiycek sanırım değil mi.

10. 8 Şubat 2010
  11. mezime

mezime canım oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bişey sorcam ilk haftalarınızda karnınızda ve kasıklarınızın 2 tarafında ağrı va yanma olmusmuymu ..ben 5 hftalık hamıleyım ve gecelerı uyuyamıyorum degerlerımde yüksek cıktı ikiz mi acaba die içimde öle bi his var

12. 8 Şubat 2010
  13. feeyong

feeyong İnşallah... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım, benim henüz hamile olduğum bile belli değil ama günlerdir iki taraflı kasık ağrısı hissediyorum. Ben tabi öncelikle sağlıkla hamile olduğumu öğrenmek istiyorum, ama bir yandan da ikiz olabilir mi hatta heyecanı yaşıyorıum...

Çünkü ben geçen nisanda hamile kaldım, 1 kese vardı, sonra 2 kese oldu, ama hiç kalp atışı olmadı, 9. haftada kürtaj olmak zorunda kaldım, o yüzden hala o hamileliğim ikiz miydi şüphesi taşıyorum. Bu yüzden de hayırlısıysa ikiz bebekler sahip olmayı çok isterim.
    O sefer hamile olduğumu öğrendiğimde 1 kat sevindiysem, ikiz olduğunu öğrendiğimde 10 kat sevinmiştim, içim içime sığmıyordu, kısmet değilmiş. İnşallah Allah bu sefer bana ve hepimize sağlıklı bebek(ler) kısmet eder...:KK46::ecrin_bebek:

14. 8 Şubat 2010
  15. mezime

mezime canım oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah hayırlısıyla...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.