Ikiz arabası nasıl olsun

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve DEBA tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : DEBA
  1. DEBA

DEBA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86

Arkadaşlar merhaba İKİZ ARABASI konusuda bir türlü karar veremiyorum .
    üst alt, yan yana yada iki ayrı araba alternatifi var ama ????
    ikiz annelerinden ve anne adaylarından yardım istiyorum eminmi benim gibi alıcak arkadaşıma ışık tutacaktır.

2. 16 Nisan 2010
  3. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    yanyana olsun.
    markası "cosatto" olsun.hem şık hem kullanışlı..

4. 16 Nisan 2010
  5. semfeybey

semfeybey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben iki türlüsünü de denedim.ilki arka arkayaydı. onun eni dar olduğu için her dükkana veya gezmeye gittiğinde hiç zorlanmıyorsun, tavsiye ederim.ilkini yangında kaybedince yanyana baston ikiz arabası aldım. ama ilki kesinlikle daha kullanışlıydı.

6. 16 Nisan 2010
  7. semfeybey

semfeybey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yanyana arabayı cadde de sokakta yanlış park eden düşüncesizler varken hayatta kullanamazsın. ama ben rahat ferah biryerde oturuyorum diyorsan o zaman olur. ne olursa olsun 6 aylıkkan önce kullanamazsın, bunun için baston al derim ben.

8. 16 Nisan 2010
  9. DEBA

DEBA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi arkadaşlar eşim takmış tek tek araba alıcakmış of anlatamıyorum tek başına çıkmaya kalksan ne yapacaksın diyorum anlamıyooo

10. 16 Nisan 2010
  11. deryadenizz

deryadenizz NUMUNE ÜRÜNLERDN İSTİYORM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım ikizim yok hatta cocugumda yok ama arka arkaya kullanması kolayda olsa düşünsene çocugunun biri arkada kalcak önünü sadece digeri görücek arkada kalana yazık değilmi ???

12. 16 Nisan 2010
  13. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım nedense eşlerimize tek tek almak daha hoşlarına gidiyo görüntüleri açısından.ama sen tek olarak biryere gidiceğinde çok zorlanırsın hatta hiç süremezsin ,illa yanında biri olması şart..ARKA ARKAYA olan arabalar ise kardeşler için tasarlanmıştır ben hiç beğenmiyorum otobüs gibi sıralıyosun ayrıca öndeki yatmıyo haberin olsun..bide arkaya oturtucağın bebeğin için haksızlık değilmi..
    BEN SANA COSATTO MARKASINI TAVSıYE EDERıM.HEM ÇOK GÜZEL HEM HAFıF TEK ELıNLE KAPATABıLME ÖZLELıĞı VAR.HEMDE TANINMIŞ BıR MARKA SONUÇTA KALıTELı BıR ÜRÜN..istersen bir araştır.erkek ve kız olanlar için var yan yan..ben ondan alıcam..hatta şu an indirimde bence kaçırma derim..

14. 16 Nisan 2010
  15. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en iki tane baston bişrde birleştirm aparatı aldım. ve iyikide öyle yqpmışım diyorum. ama bu tamamen göreceli bir durum bence ben genelde hep yanımda birileri varken çıkıyorum tek çıktığımda birini kanguruya atıyorum. yada birleştirme aparatı ile birleştiriyorum. ama sürekli yalnız çıksaydım durum ne olurdu bilemiyorum . şu an bu rahatıma gidiyor..

16. 16 Nisan 2010
  17. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=2725

bizimkide bundan........ biz daha 45 günlüğüz iki defa kullandık ama şimdilik beğendik..ilerde pişman olurmuyuz bilmem... alışveriş merkezlerinde falan kapılardan geçiyor.. koltukları çıkıyor.. bagajımıza sığıyor...

18. 16 Nisan 2010
  19. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    evet kesinlikle katılıyorum..hatta ben kızım ve oğluma pembe-mavi aldım..çok çok memnunum..