Ikiz bebek arabaları hakkında yorumlar

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve canbebek tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : canbebek
  1. canbebek

canbebek canım oğullarım......... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebişlerinize nasıl bir bebek arabası almayı düşünüyorsunuz? önlü arkalımı? yanyana mı? hangi marka? tecrübeli arkadaşlarda fikir verirse çok yardımcı olurlar..... :uhm:

2. 31 Ağustos 2009
  3. meleklerime

meleklerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım benim 10 aylık ikizlerim var.. önce yanyana aldım.. ne asansöre nede kaldırımlara sığdıramadım.. birde bazen bebeklerden sadece biriyle çıkmam gerekebiliyor.. değiştirip iki ayrı araba aldım.. zaten her durumda yanımda birileri oluyor...birini anneme bırakıp biriyle çıkabiliyorum.. ancak dar bir araba bulursan yanyana ikili kullanışlı olabilir.. ben teklilerden memnunum ama yanında hep birileri olacaksa zaten bir süre sonra kullanamazsında benim bebeişler 10 aylık oldu yeni ama birbuçuk aydır yürüyolar... arabaya koyduğumda çığlıklar başlıyor inmek istiyolar seneye kullanamıycam

4. 31 Ağustos 2009
  5. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    Ben arkali onlu aldim sirf ayni oto koltuklarini direk icine oturtup kullanmak icin sonrada normal sekilde kullanicaktim ama gordum ki arkadaki bebegin koltugu tam yatarken ondekinin boyle bir sansi yoktu ustelik biraz buyunce arkadaki ondekini tekmeleyip sacini cekmeye basladi.ilk arabamiz bu

buda buynce kullandigimiz sekli yandaki ikiz kizlarla alisveris merkezinde karsilastik onlarin arabasida pek hosmus dogrusu

Bunu biz almadik macleren marka tam yatabiliyor katlaninca az yer kapliyor bir tanidik vermisti maclerin eski bir modeli oldukca dar tavsiye ederim Turkye tatilinde kullandim ve pek cok yerden gectik rahatca bastan vermis olsaydi arkali onluyu almazdim cunku 0 yastan rahatca kullanilabilir.Sunu da belirteyim her iki arabamizinda agirli ayni pek hafif beklemeyin zaten 2 cocuk tasiyicak

6. 31 Ağustos 2009
  7. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    bu arada yan yana olduklarinda kavga eksik olmuyor bazen ellerindekilerini cekistirip paylasamiyorlar.Tek olmayip 2 kisi basksaydim sanirim diger arkadaslar gibi 2 ayri alirdim sanirim.tecrubelerime dayanark soyluyorum ister onlu arkali ister yan yana hep kavga var.

8. 31 Ağustos 2009
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba cnm ben yanlızım o yüseden çocuklarımla çıkıyorum

ikiz arabası yanyana olandan aldık biz eni dar ,piyasada şuan dar enli olup en kullanışlı bu modelmiş

önlü arkalı rahat değil dediler ve çocukların piskolojisini bozuyor dediler....bizde almadık hem arabamız hafif hemde kullanışlı yatar oturur pozisyonları var ......benim evim 6 kat asansörüm yok düşün ben tek başıma indiriyorum aşağa .....gerçi eşim bi yere gideceğim zaman sabahdan işe giderken idiriyor merdiven korkuluğua kilitliyor bende saatim gelince çocuklarla tek başıma iniyorum.....aksamda ben kitliyorum eşim çıkarıyor

[​IMG][/URL][/IMG]

model bu 400 tl 10 taksitle aldım

sncsnc bunu beğendi.
  10. 31 Ağustos 2009
  11. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ikiz bebek arabaları için ne yazık ki çok fazla alternatif olduğunu düşünmüyorum.Ben kullanışlılık ve görüntü açısından bir markayı tek geçerim.O da First wheels.Ama son zamanlarda eşimle ben ayrı ayrı bebek arabası alma konusunda yoğunlaştık.Çünkü ben zaten bebeklerle tek başıma dışarı çıkmayacağım.ıkiz pusetlerde ağırlık çok,yer kaplama, asansöre ve araba bagajına sığamama sorunları çok daha fazla.Pratik olmalı bebek arabası.

12. 31 Ağustos 2009
  13. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar bende bu konuda çok düşündüm. yani bazen tek çıkacağım ne yapacağım ee ikiz bebk arabaları desen hantal heryere sığmıyor ,arkalı önlü istemiyorum. biirne haksızlık olacak diye. ve ensonunda baston araba denilenler var onlarda iki tane alamya karar verdim. ama onuda daha sora alacağızç bu kararımda şu etkili oldu hem hafif hem yer kaplamıyor. hemde bi aparatla birleştirilerek ikiz arabası haline gelebiliyor. bence bunuda bi düşünün. hem tek başınıza kullanabilirsiniz. hem ayırığ iki kişi kullanabilirsiniz.

14. 31 Ağustos 2009
  15. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok doğru düşünmüşsün.Ayrıca arkada oturan bebek her zaman sorun çıkarıyormuş.Başka topiklerde okuyorum.Baston puset çok kullanışlı ama onun için bebeğin belli bir büyüklüğe ulaşması gerek.Ben bilmiyırdum bak.O pusetlerin birleştiğini.Nasıl bir şeymiş o?gördünmü sen o aparatı?

16. 31 Ağustos 2009
  17. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah nazardan saklasın bu kuzuları...Her gördüğümde olsada mıncıklasak diyorum.of o bacakları yerim ben.Çok yakışılılar çok...İnş.Benim oğulcuğumda bu kuzucuklara benzer..Ne şeker şey bunlar ya..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:41 kere maşallah......

Siden80 bunu beğendi.
  18. 31 Ağustos 2009
  19. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bisikletçiler çarşısında öğrenmiştik bizde.aparatı görmedim o an almayı düşünmediğim için sadece güzel bi fikir olarak aklımda tuttum. ama çoğu ikiz annelerine o şekilde vriyolarmış. bu dediğim aslında rüzgar arkadaşımızında kullandığı macloran markada olan bi model. ve bu aparatta ondan esinlenerek yapılmış. en azından ordaki satıcılar öyle demişti..