ikiz bebek bekleyen anneler mide bulantınız ne durumda?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve tuba06 tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : tuba06
  1. tuba06

tuba06 Zeynep ve Elif'in Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim ikizlerim tüp bebek tedavisi sonucunda oldu. şimdi 8,5 haftalık hamileyim ama 6. haftadan beri inanılmaz mide bulantısı ve mide yanması yaşıyorum. sizinde aynı sorunlarınız oldu mu? bunu nasıl çözdünüz?

2. 27 Ocak 2009
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm bende micro tedavisi ile ikizlerime hamileyim 6 haftamdan itibaren kusmalarım başladı ve ben 23 haftadayım 3 hafta öncesine kadar serumla beslendim ne yesem kusar vaziyetteydim ...serumla beslendikden sonra biraz toplandım ama hala ara ara kusuyorum ve yanma ekşime durumuna gelince taaaaaa başından bu yana yanıyor
    yemek yemek eziyet gibi...bişey cnm ...sanırım senin kaderinde benim gibi bana 3 ay dolunca geçer dediler ama geçmedi sonra 5 ay dediler hala devam
    inş. olmaz ben kan kustummm ..inş. sende olmaz

4. 28 Ocak 2009
  5. tuba06

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah geçer cnm ama çok fena bir durum yaa kokular zaten deli ediyor beni... sana da çok geçmiş olsun cnm inşallah sağlıkla kavuşursun ikizlerine. bende bulantı var çok fena ama kusma yok. ben zaten kusamıyorum hamiş değilkende kusamazdım hiç. neyse bebişlerimiz için katlanmaktan başka yapacak bişi yok sanırım

6. 28 Ocak 2009
  7. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba tubacım hatırlarsın belki benimde tüp bebek forumda görüşmüştük bi kaç sefer benim öncelikle sabahları aşırı bulantım oluyodu sonra akşam olmaya başladı şimdi iki gündür yok denecek kadar az yani çok fazla hissetmiyorum benimde 8.5 haftalık aynıyız yani şu an sadece sigara içmiş birisi ve parfüm içimi kaldırıyor okadar

8. 28 Ocak 2009
  9. tuba06

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba cnm. ptesi doktoruma gidicem, ona da sorucam kilo alacağıma kilo vermeye başladım :KK43: bugün sabah akşam 1'er koca bardak süt içtim daha iyi gibiyim inşallah geçer... Kokuların her türlüsünü ayırabiliyorum bazen norkotik köpeği olabilirim diye düşünüyorum :))

10. 28 Ocak 2009
  11. merit

merit minik mucizelerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım moral vermek isterdim ama benim 18+5, hala her sabah çıkartıyorum, ne yapsam fayda etmedi:bbo:
    8.haftadan sonra başladı bende bulantılar, aynen 3.ayda geçer diyorlardı ama tam gaz devam. tek bebek bekleyenlere benzemiyor bizim mideler de malesef. çok fazla da yanma var. hayırlısı bakalım

12. 29 Ocak 2009
  13. agresifcatlak

agresifcatlak nazlı kızla narin kız Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    bende 7 hafta 6 günlük hamileyim sürelkli mide bulantım oluyor ve kusuyorum 15 günde 4 kilo verdim sürekli serum yiyorum inşallah 3. aydan sonra geçer

14. 29 Ocak 2009
  15. tuba06

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    demek bu çoğul gebeliklerin genel problemi ben sabah akşam süt içmeye başladım midem rahatladı biraz ama çok az... doğru düzgün beslenemiyorum o yüzden de stres oldum bebekler de beslenemiyor diye...

16. 29 Ocak 2009
  17. burcumtf

burcumtf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben 11. haftadayım artık çok şükür midem bulanmıyor..doktorum bana emedur içebilirsin demişti.ama ben kullanmadım...umarım sizin de geçer kızlar:)

18. 31 Ocak 2009
  19. hakper

hakper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende ikizlere hamileyim 6+1.haftamdayım.hafifi mide yanması,bulantı ve özellikle soğan kavruluyorsa tiksiniyorum.diyer arkadaşlar gibi çok çok şikayetim yok çok şükür .bende endişeleniyorum neden bende fazla şikayet yok diye normalmi benimkisi?