ikiz bebek bekleyen arkadaşlar izmirde hangi doktora gidiyorsunuz?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve yoye tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yoye
  1. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ikiz bebek hamilelik döneminde doktor tecrübelerimizi burada paylaşarak birbirimize yardımcı olabiliriz, özellikle doktor tavsiyesine ihtiyacı olan benim gibi yeni adaylar için yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorumkaydirigubbakcemile5

2. 1 Temmuz 2010
  3. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu ben 8+5 günlük hamileyim ve gittiğim tüp bebek merkezi artık istediğim doktora gidebileceğimi söyledi ama benim pek tecrübem yok daha önceden buca tıp merkezinde aylin hanıma gitmiştim ama bornovada yaşıyorum uzak olur diye düşünüyorum. bir de ikiz olunca iyice kararsızım

4. 1 Temmuz 2010
  5. ucrubana

ucrubana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bostanlıda oturuyorum benim bebeklerim tüp değil ama yumurtlama tedavisiyle hamile kaldım tedaviyi yapan dr başkent üniversitesi zübeyde hn araştırma merkezinde doç dr mesut özsoy sayesinde gebe kaldım ve takiplerimide o yapıyor kısmetse doğumu da orada yapacağım çok seviyorum mesut beyi çok da memnunum görüşmek istersen özelden mesaj at telefonlarını vereyim

6. 1 Temmuz 2010
  7. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok sevindim senin adına doktor hasta ilişkisi çok önemli inşallah sonu da çok güzel olur, başkent hastanesi bostanlı da mı, benim için ulaşım biraz problem çünkü ege üniversitesine çok yakınım aslında ama hiç bilgi alamadım doktorları kim, ilgileniyorlar mı doğum ünitesi nasıl birsürü soru işte.ama cevap yazdığın için çok teşekkür ederim

8. 1 Temmuz 2010
  9. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım konumuzun ilgi çekmesi için biraz uğraşmam lazım Çok üzgünüm çoook

10. 1 Temmuz 2010
  11. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç izmirli yok mu yaaa, gerçekten tavsiye ve bilgiye çok ihtiyacım var ama sanırım herkes doktorunu bulmuş :KK43:

12. 1 Temmuz 2010
  13. tarihci_35

tarihci_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım benim 11 aylık ikiz kızlarım var ben de bostanlıda oturuyorum girnede mitra kadın doğum dal merkezinde ali özdemire gidiyodum doğumumu acil olduğu için kent hastanesinde yapmak zorunda kaldım(bi tek orda küvez vardı çünkü) doğumuma doktorum girdi Allahtan.daha önce kasılmalarım olmuştu apar topar egeye gittik kimseler ilgilenmedi nöbetçilerden sinir ola ola eve döndüydüm hatta ne olcaksa olsun dediydim:eek:klava: ama egeden çok memnun olanları da duydum bilmiyom artık bi de biz kentten dokuz eylüle transfer ettirmiştik kızları küvez bulup,hayatımın en berbat günleriydi insanı resmen köpek yerine koyuyolar:eek:klava: böle canım iyice araştır öle karar ver derim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişlerini:Saruboceq:

14. 2 Temmuz 2010
  15. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım haklısın gerçekten bizim durumumuz zor, şimdiden kafam allak bullak, hastane araştırma işi de çok zor izmirin de yabancısı sayılırım ikiz bebek kontrolü ve doğumu daha farklı daha özenli iyi bi hastane bulmaya çalışıyorum, Allah yardımcımız olsun

16. 3 Temmuz 2010
  17. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh ahhhhhhhhhhh kimse bu başlıkla ilgilenmiyor sanırım, izmirde ikiz bekleyen üyeler bukadar az mı yoksa ulaşamıyormuyum bilemiyorum şu koskoca şehirde bir içime yatan ulaşımı da rahat imkanları güzel diyebileceğim bi hastane yok galiba

18. 4 Temmuz 2010
  19. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Benim ikiz bebek değildi ama ege üniversitesinden bir doçente gidiyordum hastanede özel muaynesine 9 ay boyunca ona gittim doğumumuda o yaptırdı egede yapdım erken doğum tehlikem vardı hastanede yattım bir 20 gün falan doktorumu çok seviyordum çok iyi bir doktordu.Özel odada kaldım tamam özel hastane gibi değil belki ama riskli gebeliklerde ben her zaman üniversite hastanelerini tercih etmek gerekdiğini düşünüyorum en azından kuvez mesela benim bildiğim kent hastanesinde günlüğü 1500 tl idi benim doğum yapdığım zaman.Zaten allah korusun diyelim erken bir doğumda üniversite hastanesindede yatıyor olsanız kuvez yoksa o an naapabilirlerki zaten o tip durumlarda hastane bir yandan aile bir yandan boş kuvez olan hastane araştırıyor artık nerde varsa yeni doğan ambulansıyla kuvezle bebek o hastaneye götürülüyor zaten anne doğumdan sonra hastenede fazla kalmıyor bebekde kuvezde ise zaten yanına giremiyor.Kaç aylık hamilesin bilmiyorum ama tabi insanın en başından beri aynı doktora gitmesi hastaneyi belirlemesi iyi oluyor doktorla aranda bir bağ kurulmuş oluyor inşallah gönlüne göre bir doktor bulursunda hastaneni belirlersin.Kaç aylık hamilesin