Ikiz bebek belirtileri

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve glupglup tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    İkiz bebeklere hamile olmanın en güçlü belirtileri nedir ?????

2. 6 Kasım 2009
  3. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben 28 haftalık ikizlere gebeyim.biri kız biri erkek.ilk hamileliğim.ama ben ilk 1 ay hamile olduğumu hiçç anlamadım.ancak evde idrar testiyle öğrendim hamileliğimi.dr un alttan ultrason muayenesiylede 5 haftalık çift kese diye söylemesiyle öğrendim.ama eşimin ailesi ve benim ailemde de ikizler mevcut.

4. 9 Kasım 2009
  5. adenen

adenen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaaba benim kan değerlerim yüksek çıktı bu ikiz gebelik belirtisi olabilir mi

6. 9 Kasım 2009
  7. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet,ikizlerde kan değeri bayağı yüksek çıkıyo.evrakı kaybettim ama hatırladığım kadarıyla benimki 10.000 filandı.

8. 9 Kasım 2009
  9. adenen

adenen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 4. hafta kan değerim 1069 çıktı bu ikiz gebelik olduğunu gösterir mi sizce?

10. 9 Kasım 2009
  11. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya açıkçası sana yanlış bilgi vermek istemiyorum.ama benim ki 5. haftada bu değerdeydi.ama bana ikiz gebelik gibi geldi seninki.en iyisi dr muayenesine git,ya karından yada alttan muayene ederek sonucu sana söyler.eğer ikizi çok istiyorsan,umarım allah dualarını kabul eder.

12. 11 Aralık 2010
  13. annesininzuzusu

annesininzuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben suan 5haftalik:KK49: hamileyim dr gittim cok kücük dedi :KK46:haftaya cumaya randevu verdi allahin izniyle insallah bi kizim olur bi dünyalar yakisiklisi oglum var allaha dua ediyorum tabiki ilk önce eli ayagi düz saglikli olsun. benim sorum su.... esimin dedesi ikiz onun ikizi olmadi,, esimin babasininda ikizi olmadi acaba bize vururmu o sansmi diyim artik ne diyim bilmiyorum yani ücüncü generasyona vurabilir diyorlar dogru olabilirmi cvp verirseniz cok sevinirim tsklerr

14. 11 Aralık 2010
  15. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doktor bana ailenizde ikiz var mı dediğinde bende var ama eşimde yok dedim doktor da zaten anneden alır dedi sizin tarafta var mı benim ananemin ve babanemin ikizleri olmuş

16. 11 Aralık 2010
  17. rodinia

rodinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimde babamın halasının kızları ikizmiş.. acaba bende de ikiz olurmu okadar çok istiyoruzki.. 5,5 aylık evliğim ilk bebeğimi 2 ay önce 8 haftalıkken kaybettim.. denemelere çok ara vermeden devam ediyoruz...

18. 16 Aralık 2010
  19. annesininzuzusu

annesininzuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

benim tarafimda yok ama esimin tarafinda var iste hem kuzeni hem dedesi ikiz demek kadinin tarafinda olursami büyük bi ihtimal oluyo napalim artik yeterki eli ayagi düz olsun saglikli olsun allahtan dilegim bi kizim olsun :KK70: TSK ederim cvp verdigin icin