Ikiz Bebek

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar Merhaba.henüz Hamile Değilim.3 Yillik Evliyim.ama Artik Yavas Yavas Düşünmeye Başlamam Lazim.süresi Iyimi Sizce Cocuk Yapma Zamaninmin.size Bişey Sormak Istiyorum.kayinvalidem Ikiz Bebek Dogurmus.görümcemde Eltimde Olmadi Ikiz Bende Olma Ihtimali Olabilirmi Acaba % Kac Ihtimal.erkek Tarafinin Ailesinde Ikiz Oluncami Olur.kiz Tarafinin Ailesindemi Ikiz Oluncami Olma Ihtimali Daha Yüksektir Acaba .

2. 29 Nisan 2008
  3. fatmamuallm

fatmamuallm Guest

ben suan 15 haftalık hamileyim ve bebeklerim çift yumurta ikizleri.Tedavi olmadan hamile kaldım, doktorum çift yumurta ikizinin anne tarafından tek yumurta ikizinin baba tarafından olacagını söyledi.Sanırım sendede tek yumurta ikizi olma ihtimali yüksek tabi senin ailende ikiz yoksa.yerimseniben

4. 29 Nisan 2008
  5. meryemyilmaz

meryemyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amanııııın bende 11 haftalık çift yumurta ikizlerime hamileyim kızlarrr.soruna gelince şekerim erkekten ziyade kadın tarafında ikiz çok olunca olma ihtimali var diye biliyorum. yerimseniben

6. 29 Nisan 2008
  7. sevcanngxuxzell

sevcanngxuxzell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vala ikiz bebeğim yok ama duyduğum kadarıyla anne tarafından olursa ikiz oluyormus tabii söylentiler :eek:

8. 1 Mayıs 2008
  9. deryacelik

deryacelik Zuzularımmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba. ikiz anneleri ikiz bebek bekleyen hamişler yeni topiğimize hepinizi bekliyoruz .Aile evlilik ve çocuklar-bebeğimiz çocuklarımız ve biz-ikiz çocuklar hepinizi bekliyoruz.