ikiz bebeklerim icin oto koltugu tavsiyeleriniz neler ?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve alaina tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : alaina
  1. alaina

alaina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar merhaba..benim bebeklerim 9 aylarini bitirmek uzereler fakat biraz iriler...oglum 12 kg ve artik oto koltugu alma zamanim geldi ?onerileriniz neler ? herkes romeri tavsiye ediyor..tavsiyelerinize ihtiyacim var..9-18 kg alsam hemen degistirmek zorunda kalirim diye korkuyorum.

2. 21 Ekim 2010
  3. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    valla ben en kullanışlı güvenli ve en ucuzunu alıcam....

4. 21 Ekim 2010
  5. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    Bende Britax Römer almayı düşünüyorum. uzun zamandır inceliyorum ve araştırıyorum sanırım en güvenlisi bu marka...çarpışma testlerinde birincilik almış..

6. 21 Ekim 2010
  7. alaina

alaina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    daha uygun fiyatli biseyler bulsam bende onu alim diyicem ama hepsi pahali...benim kizim asiri terliyor..o yuzden terletmeyen bisey almam lazim..maxi -cosi de var ama butun saticilar agiz birligi yapmis gibi romer diyor...sunybabby var birde..250 tl ama ben ana kucagini aldim...9 ay gecti sanirsin 10 senelik..hemen parcalanmaya basladi..

8. 22 Ekim 2010
  9. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    satıcılar genelde en iyisini ve en pahalısını önerir... römer gerçekten kalite ama oldukçada pahalı....benim tuhaf bir trafik fobim var...kızlar arabadayken oldukça tedirgin oluyorum bu yüzden arabadaki güvenlikleri konusunda çok hassasım...benimkilerinde biri daha iri artık şimdiki oto koltuğu küçük gelmeye başladı. biz pierre cardin kullanıyoruz memnunuz...ama kalıcı oto koltuğunda ilk tercihim römer, ikincisi maxi-cosi olacak...yeğeniminki maxi cosi maalesef oda çok terletiyor, kardeşim mecburen bir örtü kullanıyor...ama oda oldukça sağlam ve kaliteli...

10. 22 Ekim 2010
  11. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    ben nerdeyse 2 ay oldu alalı canım..ve benim de bebeklerim şuan yaklaşık 10ar kilolar..maxi cosi nin tobi modelini aldım tanesi 700 küsur liraydı sanıyorum..e bebekten aldım..çok da memnunum çocuklar da sevdiler..terletmeyi engelleyici ekstra kılıfı da var havlu gibi bişeyden..hakkaten fazla terletmiyor ki benimkiler özellikle de oğlum çok terler ama memnunuz bu markadan..öneririm..

12. 22 Ekim 2010
  13. osecmu

osecmu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende daha almadım zaten hep evdeyim kaydirigubbakcemile3

14. 25 Ekim 2010
  15. alaina

alaina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar e bebekde kampanya var..bu ay sonuna kadar gecerliymis..798 tl den 598 tl ye aldim..maxi cosi tobi ..cokda rahat etti icinde cocuklar..tavsiye ederim..