ikiz çocuklar

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Şubat 2007 başlatılmıştır.

20 Şubat 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar aranızda ikiz çocukları olan varmı.benimkiler 9 yaşında ama büyüdükce kavgalar ve sorunlar büyüyor onları anlayamıyom bazen fikirlerinize ihtiyacım var

2. 20 Şubat 2007
  3. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

allah sana kolaylik versin bbende ikiz esiyim.bir kiz bir oglan.bizde o yaslardayken ikizimle cok kavga ederdik.annem bizden illalaah demis.bazen anlatirda .biz simdi tek cocukla bas edemezken sen iki cocukla kolay gelsin canim.

4. 28 Şubat 2007
  5. setenayay74

setenayay74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde ikiz eşim var. ama zaten normaldede 2-3 hatta 5 yaş arası olan çocuklardada aynı kavgalar görülüyor. en azından ikisi birden büyüyor.

6. 9 Mayıs 2007
  7. wemaski

wemaski Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim de 2 yaşında 1 kız 1 erkek ikizlerim var .başta küçükler iken zor gibiydi ama,her geçen gün kavgaları artıyor.kızım oğlumu hep dövmeye çalışıyor.onu korumaya çalışınca daha agresif oluyor.bu konuda sen ne yapıyorsun

8. 9 Mayıs 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Selam Wemaski Allah Bağişlasin
    Inan çok Zor Benimde Kizlarimin Birisi Daha Yaramaz Ve Agresif Davraniyor Bazen çileden çikiyorum Ama Idare Etmeye çalişiyorum Ben Artik Bazi şeyleri Babamiza Havale Ettim Seninkiler Daha Küçük Anlamamalari Gayet Normal Ne Diyelim Allah Herkese Kolaylik Versin Bizede

10. 10 Mayıs 2007
  11. elsa

elsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde ikiz oğullarım var 3.5 yaşındalar ve her geçen gün zor oluyor bazen bir kavgaya tutuşuyorlar ayıramıyorum ama birbirlerine o kadar düşkünler ki anne ve babadan çok birbirlerini seviyorlar

12. 10 Mayıs 2007
  13. Nuray

Nuray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar. benim ikizler de 3.5 yaşında bir kız bir erkek. bir de 7 yaşında bir kızım var. her gün bir kaç posta savaş çıkıyor evde ve ben artık ne yapacağımı hiç bilemiyorum:bbo: ama yine de çok tatlılar yerimseniben

14. 12 Mayıs 2007
  15. Nuray

Nuray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    firitolay merhaba canım. öncelikle allah tamamına erdirsin. inşallah sağlıkla kucaklarsın bebeklerini:KK46: :KK46: hamilelik en güzel zamanları ikizlerinyerimseniben .şaka bir tarafa çok şanslısın .ikiz sahibi olmak harika bir duygu ama zor:) eğer benimle paylaşmak istediğin birşeyler olursa seve seve:içelim:

16. 13 Mayıs 2007
  17. tuluat

tuluat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim arkadaşımın şeker mi şeker 2,5 yaşında ikiz kızları var. Ama şimdiden kıskançlıklar başlamış valla hayret ettim :)) Gördüğüm kadarı ile İkiz çocuk bakımı gerçekten çok zormuş tabi birde görmediğim tarafını düşünürsek Allah sizlere kolaylık versin diyorum :))

18. 13 Mayıs 2007
  19. Nuray

Nuray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba. canım kolay değil tabii ikiz hamileliği biraz sıkıntılar olacak:) ben sezaryenle doğum yaptım . ilk doğumum da sezaryenle olmuştu. benim ikizleri 20 gün erken aldılar ama kuvöze gerek kalmadı. biri 2kg biri 2.9 kg doğdu. son iki ay erken doğum tehlikesi vardı. biri diğerinden fazla besleniyordu ondan her hafta ultrasona girdim. ama bütün sıkıntılara rağmen sağ salim aldım onları kucağıma. allah sana da kolaylık versin sen de sağlıkla kucaklarsın inşallah bebeklerini:KK46: :KK46: benim büyük kızım 3.5 yaşındaydı ikizler doğduğunda ama şükür o kadar sıkıntı çekmedim. seninki daha da büyük onun için gözünde büyütme.kendine iyi bak:)