İkiz Doğurtan Ot başlıklı bir haber...

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve bilginkiz tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

  28 Ekim 2010
  Konu Sahibi : bilginkiz
 1. bilginkiz

  bilginkiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  31 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  631
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  108
  Bazı insanların hayalidir ikiz çocuk sahibi olmak ama Muş’da bir yer var ki oradaki hayvanlar bile ikiz doğuruyor. Bu olay Muş’un Varto ilçesine bağlı Kaynarca Köyü’nde Japonlar inceleme yapmışlar. Onlar bile meraklanmışlar ki zaten meraklı bir millettir. İkiz doğurmanın nedeni Çapan Yaylası’ndaki bir ot olduğunu tespit etmişler.:ecrin_bebek:

  Muhtarın açıklamasına göre 1300 nüfuslu köyde
  80′nin üzerinde ikiz doğum olduğunu söylemiş. Köyde ikiz doğum yapan hayvan var mı diye soran Japonlar’a köyün kuzey batısında bulunan Çapan Yaylası’ndaki ineklerin ikiz doğum yaptığını söylemişler ve Japonlar bu noktaya odaklanarak otun kerametini bulmuşlar. Bu otu yiyen hayvanın etinden sütünden yiyen ikiz çocuk sahibesi oluyor…

  Bu olay duyulduktan sonra yaylaya akınlar başlamış. Türk milleti işte rağbet gösterir. Bu ot yakında karaborsaya düşerse de şaşmamak lazım. Kuvvet macunu, padişah macunu yerine Çapan Otu çıkacaktır yada bu yiyeceklere bu ottan katılır. Türk aklı bakarsınız bunun şirketi de kurulur.turkbayragi Acaba domainini alsak işe yarar mı?