ikiz gebelik ve kanama:(((yardım edin lütfen!!!

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve burcinn tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : burcinn
  1. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben gonal f ve ovitrelle iğneleriyle hamile kaldım..geçen hafta pazartesi kanamam başladı ve hala devam ediyor malesef..salı günü doktora gittiğimde ikiz olduklarını öğrendim ve kalp atışlarını duydum..perşembe akşamı kanamam şiddetlendi cuma tekrar gittim doktora..çok şükür ikisi de duruyordu..doktor kesin ve kıpırdamadan yatak istirahati verdi..tabi bu durum çok sıkıcı ama minişlerimin durduğuna çok mutluyum tabi..2 tane yaklaşık 4cm kistim vardı ilk kanamada biri çok küçüldü ikinci kanamada diğeri 1 cm küçüldü..doktor kistler çatlıyor ama bebekler kistlerden yukarı tutunmuşlar şimdilik sorun yok ama içerde şiddetli bir kanama devam ediyor tekrar kanaman olabilir korkma dedi..biraz zor bi hamilelik geçireceğimi söyledi..ben iki bebeğimi de çok istiyorum arkadaşlar..başına böyle şeyler gelip de sağ salim ikisini de dünyaya getiren var mı aranızda ve doğuma kadar hep yatmak zorunda mı kaldınız..ben bebeklerimin herşeyini kendim almak istiyorum..hamileliğimin tadını çıkarabilmek istiyorum ama sanırım kısmet olmayacak..moralim çok bozuk..lütfen yardımcı olur musunuz?desteğinize ve iyi anılar duymaya çok ihtiyacım var sonuçta önümdeki yol çok çok uzun malesef.. senağlama

2. 19 Temmuz 2009
  3. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim öncelikle geçmiş olsun başından geçenleri aynen yaşadım hemde ilk 3 ayımda.3 kez kanamdan dolayıı hastanede yattım sonra ewe geldim yattım pruloton ve progeston kullandım çok zordu ama allahın izniyle geçti... şuan sende yolun başındasın ama hiç korkma.. alllahın izniyle hepsi geçiooo..hem bak minişlerin iimiş nekadr güsel..kanamanda kistten kaynaklanio..bişicik olmaz yüreğini ferah tut..bugün kandil bol bol dua et..allah şimdiden dualarını kabul etsin tatlım..hayırlı kandiller..

4. 19 Temmuz 2009
  5. burcinn

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım benim inşallah,içimi çok rahatlattın Allah razı olsun :Saruboceq: Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah.. :Saruboceq: dualarım sizlerle inşallah sen de sağ salim bebeklerini alırsın kucağına.. :Saruboceq:

6. 19 Temmuz 2009
  7. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım sağol.... her ne olursa olsun güsel ve ii şeyler düşünkii öle olsun kaydirigubbakcemile5

8. 19 Temmuz 2009
  9. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım 3ay dolana kadar bende heray kanama gecırdım endıselenecek bi durum yok allahın izniyle onlar senınle bende korkuyodum tabı haklısın bizde çok kolay sahıp olmadık tabı ne evrelerden gectık ama endıselenme bak ben bosuna endişelenmısım onun için diyom rahat ol bol bol dua et allah dualarımızı kabul eder

10. 19 Temmuz 2009
  11. burcinn

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah canım benim..umarım benim de biter ve normal yaşantıma dönebilirim..çünkü bebeğimin herşeyini ben alıyım hamileliğimi ve bununla ilgili kurduğum hayalleri doyasıya yaşamak istiyorum..
    Allah'ım minişlerimi benden ayırmasın inşallah.. :Saruboceq:
    İnşallah sizler de bebeklerinizi sağ salim alırsınız kucağınıza.. :Saruboceq:
    Böyşe mesajlar okudukça nasıl rahatlıyorum anlatamam..Allah razı olsun..

12. 19 Temmuz 2009
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende tüp bebekle ikizlerimi hamile kalmıştım gatta test günü lekelenmelerim vardı kalp atışarını duydultan sonra bir gece ağrı kanamayla uyandım acil dr gittik yatış verildi sanah kesildi eve döndüm lekelenme devam ettim 1 hafta sonra yine kanama oldu hemde aşırı kocaman pıhtılar döküldü tamam düştü dedim y,ne duruyorlardı bu böyle 13 hafta sürdü ama hep yattım progestan iğne kullandım ama olan oldu kanamayla değil ayaklandıktan sonra erken doğumla kaybettim
    yani kanaman dursada çok dikkatli ol cnm
    Allah sağlılı doğumlar nasip etsin

14. 20 Temmuz 2009
  15. burcinn

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim cnm,geçsin de inşallah ben dikkat etmeye mutlaka devam ederim..şimdi durdu gibi kanamam ama yine de yatıyorum..Allah'ım bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine bebeklerimi sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah.. :Saruboceq:
    inşallah sen de çocuğunu sağlıkla alırsın kucağına :Saruboceq:

16. 20 Temmuz 2009
  17. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Aminnn cnm buda mucizm inşallah sağlıkla alırız kucağımıza
    bu arada dr gittiğinde özellike 12 haftanda rahim boyuna baktrmayı unutma
    soruların olursa ziyaretçi yada özelden yazbilirsin iyi geceler şimdilik