ikiz gebelikte kasık ağrısı çeken oldu mu canlar

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve sebele tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sebele
  1. sebele

sebele Guest

arkadaşlar.çoğumuz aynı kaderi paylaşıyoruz.ben de bir çoğunuz gibi mikro ile gebe kaldım.11 haftalık .kasık ağrısı oluyor ara ara bacağıma vuruyor hafifce bazen.idrar temiz.kan tahlillerim temiz. dr um normal diyor.bir de siz kaderdaşlarımın tecrubelerini paylaşaym istedim.bu haftalarda sizlerde de olmuş muydu.dr unuz neler demişti.

2. 28 Ağustos 2009
  3. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu haftalardaki kasık ağrıları orada yapılan yumurta toplama işleminden kaynaklanıyor nede olsa oraya koca koca iğnelerle işlem yaptılar kasıkların burkuluyormuş gibi bir ağrımı bu dediğin ağrı benimde sürmüştü zamanla geçiyor gebeliğin son aylarında ağırlıktan oluyor .....

4. 28 Ağustos 2009
  5. sebele

sebele Guest

ya evet değişik bir ağrı tek tarafta daha yoğun ve ara ara oluyor.yani bazen hiç ağrı yok.bazen var.teşşekkür ederm cnm cevabın için.sen kaç haftalıksın mikromu seninki de.

6. 28 Ağustos 2009
  7. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    29 haftalık evet canım

8. 28 Ağustos 2009
  9. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    hamile kaldığımdan bu yana hiç kesintisiz kasık ağrısı çekiyorum cnm ben,özellikle sağ tarafımda daha fazla oluyor..nedenini bende bilmiyorum...idrar yolu enfeksiyonuda çıktı bende 2 hafta önce ama öncesindede ağrı vardı şimdide var.......

10. 28 Ağustos 2009
  11. sebele

sebele Guest

Ya evet benım de saĞ tarafta.hayırlısı olsun.rabbım hepımızı ve bebıŞlerımızı korusun...

12. 28 Ağustos 2009
  13. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    amin cnm....

14. 29 Ağustos 2009
  15. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun öncelikle. bende gebeliğimin ilk 17 haftasında şiddetli kasık ağrısı çekmiştim . idrar yolu enfeksiyonu dediler antibiyotik kullandım sonrasında geçti ağrılarımda.