Ikiz Hamile Olan Varmi

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve zerda35 tarafından 18 Kasım 2007 başlatılmıştır.

18 Kasım 2007
    Konu Sahibi : zerda35
  1. zerda35

zerda35 Guest

a.s. ben 24 haftalık ikiz hamileyim.şu sıralar panikteyim pisikolojim bozuldu erken doğum paniği yaşıyorum.yaa erken doğum yaparsam bebeklerimi birşey olursa kendi kendimi yiyip bitiriyorum.bu konuda bilgisi olan varmı:uhm:

2. 18 Kasım 2007
  3. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ne guzel ıkızmış ınsallah sag saglım kavusursun bebeklerıne stres yapmna derım ben

4. 18 Kasım 2007
  5. bestemsu1971

bestemsu1971 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım neden panik yapıyorsun?bak ne güzel hamilesin tadını çıkar hep iyi şeyler düşün allahın izni ile hiçbirşey olmaz sen zor dönemi atlatmışsın.benim abiminde ikizleri var şimdi 3 yaşında sitresten erken dogum oldu 7 aylık bebegin biri 2 ay küvezde kaldı ama şimdi çok iyiler.benimde 16 yaşında olum var hiç başka bebek istemiyodum 16 sene sonra olumun ısrarıyla hamile kaldım 8 haftalık ikizlerimi kanama sonucu düşürdüm ve kürtaj oldum 1 senedir korunmuyorum ama hala olmuyor hamile kalamıyorum.ikizlerimde doktor 12 haftayı atlatırsan birdaha birşey olmaz demişti. bak sen 24 düncü haftadasın ve hiçbirşey olmuyacak sadece sitres yapma sev onları karnında şarkı söyle inan herşey güzel olacak sevgiyle kala.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

6. 18 Kasım 2007
  7. ACELE

ACELE Guest

merhaba bende 8 ci haftaya girdim benimde 6 sene sonra tüp bebek yöntemiyle ikizlerim olacak allahın izniyle darısı tüm isteyenlerin başına inşallah:KK46::KK46:

8. 18 Kasım 2007
  9. zerda35

zerda35 Guest

canım teşekkür ederim biraz içim rahatladı .üzüldüm ikizlerine inşallah allah bir dahas verir.

10. 18 Kasım 2007
  11. zerda35

zerda35 Guest

slm hayırlı olsun bebeklerin.sağlıcakla al bebeklerini kucağına

12. 18 Kasım 2007
  13. zerda35

zerda35 Guest

canım teşekkür edrim dileklerine darısı tüm isteyenlerin başına

14. 18 Kasım 2007
  15. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    Allah tamamına erdirsin arkadaşım..inşallah bebeklerin vakilice ve sağlıcakla dünyaya gelirler...ama sen panik yaparak hem bebeklerine hem kendine zarar vermekten başka bişey yapmazsın..sakin ol ve herşeytin çok güzel olacağını düşün...

16. 18 Kasım 2007
  17. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ikiz de olsa tek de olsa hepimizin erken doğum korkusu vardır bence gönlünü ferah tut Allahım onların dünyaya gelecek vakti zamanı belirlemiştir panik yapma canım sağ salim günlerinde dünyaya gelsinler inşallah...

sumeyrakaya bunu beğendi.
  18. 18 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

hayırlısı olsun cnm benimde ikizdi ama 8. haftamda kesemin küçük olması nedeniyle düştü ama içerde eridi gitti ben stres yaptım ya yağmurada içerde zarar verirse diye sonra baktım ki sonu yok bebeğim stres olkuyor ben oldukça oluruna bıraktım ve kızım bugün 3 aylık oldu...hiç takma kafana .ikizlerde olabiliyoor erken doğum ama 34 ü atlattınmı korkma..hayırlı doğumlar olsunn
    bizde ikizde yoktu sülalede ama kısmetide yokmuş yağmurun kardeşinin.ama hep içimde olacak 8 haftada olsa taşıdım onu...

sumeyrakaya bunu beğendi.