ikiz hamileler su gibi akıntınız varmı..........

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve deniz. tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : deniz.
  1. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ikiz hamileyim ve 25 haftalık civarında.....ama su şeklinde akıntı oluyor.......suyummu geldi diyorum.....sizde oldumu böyle bişey.....bebeklerin suyundan olabilirmi.............

2. 1 Temmuz 2009
  3. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bi ara bende de olmustu sanki ama o son zamana dogruydu.doktouna gitsen uktrasonla bakıp anlar.ama bence büyük ihtimal akıntııdır gene de tabi dikkatli olmak lazım.

4. 2 Temmuz 2009
  5. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    selam benimde aynen su gibi akıntım okuyor. ve bende senin gibi suyum geliyor sanıyordum. 20. haftadan beri nerdeyse var.
    doktorumda söyledim normal olduğunu söyledi. suyumda azalmada yok.
    o yüzden artık endişelenmiyorum.

6. 2 Temmuz 2009
  7. burcumtf

burcumtf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende de 1-2 defa oldu canım...stresten o gece hiç uyumadım..sonra dr sordum..o akıntı gibi olmuyormuş şeffaf temiz bi su oluyormuş. ve sürekli geliyormuş. biraz gelip 2 gün sonra biraz daha gelmezmiş.bi de karın ağrısı(sancı) olurmuş...

8. 27 Haziran 2014
  9. Legande

Legande Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    48
    Korkmayın benimde oluyor, bazen renksiz su gibi, beyaz, şeffaf yada çok az sarıya yakın olabiliyor. Bende endişelenip suyum geldi diye 15. haftada doktora gitmiştimde doktorum sorun yok demişti, şuan 28. haftadayım ve hala oluyor. Hem su gelse sızmaz hepsi gelir demişti doktorum. Doktorunuzla konuşun, hem sorun olmadığını anlıyor hemde endişelerden kurtuluyorsunuz.

10. 27 Haziran 2014
  11. lalelale87

lalelale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    48
    oluyor cnm oluyor. benim hergün belli bir miktar oluyor. doktoruma sordum ve bana günlük değil de hani şu büyük uzun pedler var onlardan koy dedi eğer o taktirde de şakır şakır su oluosa günün sonunda hemen haber ver dedi. benim hafiften nemlenme oldu ama öle su gibi olmadı çok şükür. ben de sölemedim bi daha benim hem sarı oluo hem şeffaf.