ikizdi biri erimis:(

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve NAZLIM86 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : NAZLIM86
  1. NAZLIM86

NAZLIM86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arakadaslar bana yardimci olabilirmisiniz???ben su an 8 haftalik hamileyim.Asilama yoluyla hamile kadim.Doktora ilk gittigimde adetim birgün gecmisti ikiz gördü doktor.10 gün sonra tekrar gittim göremedi belki saklanmistir dedi alttan bakmam lazim dedi esimde izin vermedi bozulur falan diye.Sonra 10 gün sonra bidaha terminim vardi gittim 7 haftalikti ve SONUC;tek bitaneymis.Bi ihtimal erimis olabilir dedi doktor.Cok üzüldüm agladim simdi iyim ama .Allahim bu yavruma can versin sihhat saglik versin.Zaten rüyamdada görmüstüm ölü bi bebek kizdi o kadar güzeldiki belkide o kizdi.Hani ilk tuttugu an kizmi erkekmi belli ya sadece insanlar bunu gec ögrenebiliyoruz o baska.Ha bide dediki kan neticende cok ama cok yüksekti ikizdi dedi ama simdi biri yoksenağlama

2. 23 Şubat 2010
  3. ikizmeleklerim

ikizmeleklerim Dünya tatlılarım benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah diğer bebeğine sağlık sıhat versin.inşallah kucağına alır ve çok mutlu olursunuz.
    ikiz gerçekten çok güzel ama senin diğer bebeğin var onu için çok dikkatli ol ve asla üzülme.
    annesi onun sana çok ihtiyacı var

4. 24 Şubat 2010
  5. Tuba373

Tuba373 EL VEKİL,SANA EMANETİZ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım
    merak ettim kan değerlerin kaçtı ve ne zama yaptırmıştın

6. 24 Şubat 2010
  7. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hakkında hayırlısı olsun. vardır bundada bi ahyır muhakkak canım. allahım bu yavruna sağlık sıhat versin inşallah.

8. 24 Şubat 2010
  9. Utkumm

Utkumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kendini üzme Allah sağlıklı bir şekilde yavruna kavustursun

10. 24 Şubat 2010
  11. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim asilaman hakkinda bilgi verirmisin...nekadar ödedin hangi ilaclari kullandin..bende Almanyadayimm.. Rabbim bebegine uzun ömür versin...bende tedavi görmekteyim suan catlatma ignesi kullandim gecen ,ay bikac ay icinde asilama oneriliyor..

12. 28 Şubat 2010
  13. NAZLIM86

NAZLIM86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    cok sagolun arkadaslar.Evet haklisiniz bebegimi düsünmek zorundayim kan degerim cok yüksekmis tam olarak kac bilmiyorum ama doktor dedi ikizdi ama biri erimis dedi.hayirlisi rabbim bana bunu uygun görmüs.ruyabu canim ben 25 den kücük oldugum icin kendim cepten 400 ödedim 25 olsaydim 200 euro ben 200 de devlet karsilayacakti.nasil catlatma ignesi vuruldunda hemen ertesi güne yapildi bana.Yani bastan 10 günlük hap kullandim ve ardindan 5 yumurtam olusmus 3 bi tarafta 2 bi tarafta.ama önemli olan coklugu degil büyüklügü bende 20mm iken ertesi güne catlatma ignesi vuruldum ondan hemen ertesi günede asilama yapildi ve su andada 2.ayim bitti 3 ün icindeyim sorularin olursa seve seve cevaplarim