İkizler 2010 Eylül Yorumları

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Sevgili İkizler bu ay aşk hayatınız açısından en önemli transit, Venüs gezegeninin 30 Ağustos - 25 Eylül tarihleri arasındaki Boğa burcu seyridir. Bu dönemin olabilecek yansımalarını birlikte inceleyelim. Boğa burcunda yönetici olan Venüs doğal olarak aşk konusunda epey önemli gelişmelerin başlangıç zamanlarıdır. Geçtiği yaşam alanı dolayısıyla siz İkizler için bu süreçte, fiziksel yakınlık ve cinsel yönden güçlü bir ilişki arayışı ön plana çıkabilir. Aşkı hissetmenin yolu partnerinizle olan tutkulu paylaşımlar doğrultusunda renklenir.

  İlişki kurma biçiminiz genel doğanızın aksine gayet ciddi ve temkinli olacak tarzda düzenlenmelidir. Yani daldan dala atlamak yerine, ilişkinin bir sorumluluk olduğunun bilincinde davranmanız önemlidir. Bu süreç kimi ikizlerde gizli ilişkiler veya gizliliğe dönük beraberlikler açısından önemlidir. Duygularınız sağlamdır fakat yaşadığınız beraberliğin saklı tutulması önemlidir.

  Partnerinize karşı son derece içten ve sadık bir şekilde hareket etmeniz lazımdır. İçinizdeki barış ve huzur duygusunu hissettirmeniz size güven duyması açısından değerlidir. Şefkatli ve özverili bir tutum içinde olmanız da ayrıca önem arzedecektir. Burada dikkat edilmesi gereken bir önemli konu ise, duygusal açıdan ne düşünüyor ve hissediyorsanız bunu dürüst bir şekilde paylaşmanızdır. Durumunuz konusunda yanlış bir bilgi vermeniz doğru değildir. Aynı şekilde birlikte olduğunun kişinin de bu yönde dürüst olması önemlidir. iyice araştırmadan tanımadan ve hakkında bilgi sahibi olmadan hiç kimseye güvenmemeli temkinli davranmaya çalışmalısınız.
   
 2. 5 Eylül 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. mujdecii

  mujdecii Yeni Üye Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2010
  Mesajlar:
  112
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  hihoyyyt