ikizler erkekleriyle baş etme yöntemleri

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve novemberr tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : novemberr
  1. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar tanıştığımızda ikizler burcuyla ilgili duyduklarını unut ben hiç öyle değilim, özelliklerini taşımam diyen sevgili sevgilim beni son zamanlarda delirtti. Çok ilgili, çok vefalı, çok üstüme düşen o duygusal şefkatli insan gitti, ilgisiz hiç arayıp sormayan duygusuz bi insan geldi. Anlayamıyorum, konustuğumuzda hiç bir şey yok ben seni çok seviyorum diyo, ama sonra gene aynı arayıp sormamalar. Daha önce yazmıştım buraya asker şu an ve çok yoğun bi dönemi olduğunu söylüyor. Ama arkadaşlar aramadığı günler 3-4 günleri buluyor ve artık ne düşüneceğimi bilemedim. Hiç merak etmiomuş gibi ilgisiz mi görünsem acaba? Ya da daha mı üstüne düşsem. Onu anlayamıyorum iki kişi gibi. İkizler sevgilisi ya da eşi olanlar, yakından tanıyanlar bana yardım etsinleeerr. Ne düşüneyim ben şimdi beni sevmediğini mi ya da askerlik döneminde olduğunu mu? Ya da biraz aramayım sormayım zaman mı vereyim ne yapayım :çok üzgünüm:

2. 23 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

tipik dengesız ıkızler erkegı işte, kendı sorunları yıgılmıstır basına askerlık ayrı bır konu ama
    arama derım ılgılenmeyınce ılgılenır onlar

4. 23 Şubat 2009
  5. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım sende de mi var bir ikizler. Kaçanı mı kovalamayı seviyor ikizler burcu?

6. 23 Şubat 2009
  7. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar kimse bişi demioo muuuu :KK43:((

8. 23 Şubat 2009
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488
    askerlikte adı üstünde aramamasını bu kadar takma.kaydirigubbakcemile
    askerdne önce böylemiydi yine:1closedeyes:

10. 23 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

canım benim de nişanlım askerde ve ikizler burcu kendisi...
    bu tür şeyleri pekte burcuna bağlamamak lazım.hayata bakış açıları birbirini tutmaz..herkes aynı özellikleri taşımaz vs..
    ben erkek arkadaşının böyle davranmasını askerdeki strese bağlıorum.
    hiç üstünde durma canım..evet ikizler erkeğinin ne kadar dengesiz olduğunu çoğumuz bilir ama bence bu daha çok askerliğin verdiği bi dengesizlik...orda bambaşka ortamlara giriyorlar bi anda alıştıkları hayattan farklı bi kalıba geçiyorlar.bu da onlarda ne oldum etkisi yarattığından başlarına vuruyo tabi:mymeka:
    bizde kavga ettik işte bugünn takma derim canım ..üstüne de düşmee..ikizler erkeği de olsa başak erkeğide olsa bi süre kendi haline bırak..biraz düşünsün ve dank etsin

12. 23 Şubat 2009
  13. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok canım aksine, askerliğinin başlarında bile günde 15 kere falan mesaj atardı bi kaç saatte bir arardıı sırnaşık şey

14. 23 Şubat 2009
  15. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Canım çok sağol senin dediklerini okuyunca içime su serpildi biraz. Şu son zamanlarda aramadığı msj atmadığı günler 3ü buldu. 3 gün geçio ben arıyorum aramasam arıcak mı onu da bilmiorum. Hatta bazı zamanlar ben arıorum kaç kere, üstüne msj atıorum msjımı alınca ulaş bana diye aradan 1 gün geçio gene ses yoksenağlama Hadi sonra gene ben alttan aliim anlayışlı olayım diye arıyorum. Ama diyorum asker diye alttan alıyorum ama şımarttım mı acaba diyorum. Bi de ikizler burcu ya, üstüne düştüm diye kovalanmak mı istiyo :dilcikar:Çok üzgünüm çoook

16. 23 Şubat 2009
  17. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ee yok mu başkaa ikizler burcu erkeğiyle ilgili tüyo veren yorum yapaaannnn

18. 24 Şubat 2009
  19. oryeku