İkizler İle Oğlak Burcunun Evliliği

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve guldennn tarafından 15 Mart 2007 başlatılmıştır.

15 Mart 2007
    Konu Sahibi : guldennn
  1. guldennn

guldennn Guest

ikizler ile oğlakın ilşkisi nasıl olur?çok güçlü bi sevgi varsa yürür diye biliyorum ya eğer bir gün o sevgi biterse......ne olacak o zaman:mymeka:

2. 15 Mart 2007
  3. EU1

EU1 Guest

annem ve babam bunun bir örneği. anlaşamaz denen 2 burcun insanı 33 yıldır evliler. allah bozmasın gayette iyiler ve mutlular...

4. 15 Mart 2007
  5. guldennn

guldennn Guest

benim eşim oğlak ben ikiz.umarım bizimde uzun soluklu olur.gerçi 6 yıl çıktık evlendik ama ikizler ve oğlak için yazanlar beni korkutuyooo.saol yorumların için.

6. 2 Nisan 2007
  7. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hic korkma...oglak burcunun sakinligi ikizler burcunun enerjisini kaldirabiliyor.onlar muthis uyumlu cift oluyor...bende cevremden sahidim

8. 2 Nisan 2007
  9. nero_angelo

nero_angelo Guest

...................................

10. 11 Nisan 2007
  11. Alf layla wa layla

Alf layla wa layla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim eşim oğlak ben de balığım.Çok iyi anlaşıyoruz.Çok konuşup herşeye karışan kadınlardan hoşlanmazlar.Kibar ve bakımlı olmalısın.Asla bilmişlik taslama ve onunla inatlaşma.Oğlak burcu uyumludur,onunla geçinmek kolay.Yalancıktan bi ağlarsın ne istersen yaparlar:))

12. 2 Mayıs 2007
  13. nazlxixbuse

nazlxixbuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben oğlak eşim ikizler ve tam 5 yıldır evliyiz daha ne kavga ettik ne de birbirimize bağırdık

14. 29 Haziran 2007
  15. yessillim

yessillim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    canlarım ben ikizler bburcuyum sevgilim oglak 4 senedir birlikteyiz. ben cocugum o olgun. ben deliyim o sakin. tamamlıyoruz birbirimizi. askım scs:nazar:

16. 9 Ağustos 2007
  17. gumusboncuk

gumusboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben oğlak eşim ikizler 17 senedir evliyiz buzamana kadar nasıl geldik bil miyombir dardın bir barışık ama birbirimizi çeken çok kuvvetli bişey var her ne kadar anlaşamasakta

18. 9 Ağustos 2007
  19. EU1

EU1 Guest

benim odun oğlak ben ikizler..alakamız yok.tamamen zıt insanlarız.konuşucak bi konumuz bile olmaz.tek bir ortak noktamız bile yok.beni hiç anlamaz.belki o da benim onu anlamadığımı düşünüyordur.hoş bazen yaptıklarına anlamm veremiyorum.tamam seviyoruz ama sadece öyle kalıyo.sıkıcı bişey oluyo ya bi zamandan sonra.