İkizler İle Oğlak Uyumu

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Oğlak çok çaliskandir, belki de onun güçlü hirsi sizi kendine çekmistir. Oglak sevgiliniz henüz yükselmektedir ya da çoktan en tepeye çikmis olabilir. Bu sizi yaniltmasin o her zaman en önde olmak ister. Siz de hirsli oldugunuz için onun isteki hirsi size yabanci gelmeyecektir. Siz, sosyal hayatiniza daha fazla önem verirsiniz. Oglak ise is hayatinda yükselmesine yardimci olacagi için sosyal olmak ister. Oglak insani snobtur, burnu havadadir, Ikizler her seviyeden insanla iliski kurar ve her zaman demokratiktir. Oglak ise sadece seçkin insanlarla bir araya gelmek ister. Oglak burcuna bu konuda hak vermeseniz de değişken nitelik tasidiginiz için esneksinizdir ve bu durumu fazla büyütmezsiniz. Çaliskan, iskolik Oglak kazandigi parayi evine yatirir ve biriktirir. Siz ise hayati anlik yasarsiniz, banka hesabi, hisse senedi gibi islerle ilgilenmezsiniz. Oglak bu konularda beceriklidir, onu dinlerseniz sizde para sahibi olabilirsiniz. Oglak tutucu ve gelenekçidir, siz ise gelecege dönük yasarsiniz. Birbirinizin bakis açilarini anlayabilirseniz bu farkliligin ikinize de faydasi dokunabilir. Siyasi konularda da görüsleriniz farkli oldugu için sik sik tartissaniz da barismalariniz zevkli olacaktir. Oglak yatakta duyarli, sevecen ve sicaktir. Sizden daha derindir. Isten basini kaldirabildigi zaman tutkulu bir asik olur ve bütün gününü sizinle yatakta geçirebilir. Günlük sorumluluklarindan kurtuldugu zaman kendini tamamen size verebilir. Oglak size finansal açidan güvenli, gidilecek ve gezilecek yerler açisindan zengin bir hayat verir. Onun çok çalismasindan sikayetçi olmayin ve oldugu gibi kabul edin. Bu sayede sevdiginiz eglenceli hayata kavustugunuzu unutmayin. Onunla birlikte bir sürü basarili insan taniyacaksiniz. Oglak aileye düskün oldugu halde fazla çalismaktan çocuklarina yeterli zamani ayiramayabilir. Is her zaman agir basacaktir. Sevgili Ikizler eger Oglak burcunun olumsuz yönleri ile basa çikabiliyorsaniz onunla evlenin sizi hayal kirikligina ugratmayacaktir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
    alıntı

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 16 Mart 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    valla tam benimkiylee uyuşann bir durummm..... o tutumlu ben israffff :pPP

4. 22 Mart 2009
  5. nurrose

nurrose ........... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Oğlak ve ikizler asla anlaşamaz zorla yürüyen bi ilişkidir muhakkak bi taraf daha çok sevip idare ediyodur

6. 22 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

kendisi oğlak olup ta eşi ikizler olan var mı?

8. 20 Haziran 2009
  9. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım ya ben ikizler eşim oğlak valla fıstık gibi anlaşıyoruzda geçiniyoruzda 2 yıllık evliyim yine olsa yine eşimden başkasıyla evlenmem birde bebeğimiz oldu aşkımız bir kere daha arttı:asigim:bizim hikayemizde 9 yıllık bir taraf idare etse bu kadar sürmezdi yada yıpranırdı ilişki ama çok mutluyuz ve anlaşabiliyoruz:nazar:

10. 17 Eylül 2009
  11. ELaMeHMeT

ELaMeHMeT Bebişlerimi Çok Sefiom <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben varım canım ben oglagım esım ıkızler zemuszemus

12. 17 Eylül 2009
  13. ELaMeHMeT

ELaMeHMeT Bebişlerimi Çok Sefiom <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım oyle bırsey yokkı ben oglagım esım ıkızler ve cokta ıyı anlasıyoruz Allaha sukur
    6 yılı gectı tanısmamız evlılıgımız 3 yılını bıtırıyor yakında Insallah
    her evlılıkte oldugu gıbı tartısmalar oluyor tabı arada ama 5 dk gecmeden bırbırımızın gonlunu alıyoruz tekrar
    yanı bu her evlılıkte olur

14. 26 Eylül 2009
  15. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    BEN IKIZLERIM EŞıM OĞLAK VALLA BIZ COK IYI ANLASIYORUZ.Tabı esım tutucu degıl ama para bırıktırtmeyıde sever.BEN ISE HABIRE HARCARIM NAPALIM KADIN OLMAK BOLE BISEY :)))

16. 23 Ekim 2009
  17. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ben ıkızlerım eşim oglak :) gecınemezler dıyorlar ama Allah bozmasın 4 yıldır beraberız ve 1 yıldırda evlıyım cook ama cook mutluyuz cok şükür... Tek tarafla olan bii deıl bu,tek taraflı olsaydı zaten yurumezdı baslamazdı bıle... Tutumludur,para biriktirmesini sever :) aşırı sahıplenıcıdır ve sadıktır... oglak erkeğini herkese nasıp etsın Rabbım :)))

18. 7 Aralık 2009
  19. rozahak

rozahak Veni Vidi Vici Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ikizlerle oğlak burcunun aman aman bir uyumu yoktur.oğlak çalışır çalışır çalışır,para para para der. ikizler bir süre sonra sıkılır bu insandan. oğlak ikizleri çok havai bulur falan falan. olmaz yani